Zonguldak Ereğli Uydu Servisi

 

Uydu Servisi Zonguldak Ereğli lokasyonunda geniş bir hizmet kapsamında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Televizyon, uydu alıcısı, çanak anten kurulumu, ayarlaması ve arıza hizmetlerimizle ihtiyacınız olan uydu servisi firması olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Firmamız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla en iyi hizmet kalitesini, avantajlı fiyatlarla sunmaktadır.
Zonguldak Ereğli’nın Merkez tüm mahalle ve semtlerinde uyducu ihtiyacınız da sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Çanak anten, uydu alıcısı, kablo değişimi, merkezi uydu tamiri konularında profesyonel hizmet vermekteyiz.

Zonguldak Ereğli Uydu Servisi, çanak anten satış servisi uydu tv tamircisi, kurulumu iptv hemen arayın çözüm ortağınız olalım televizyon tamircisi

Zonguldak Ereğliuyducu – uydu Servisi hizmeti veren usta arıyorsanız hemen yukarıdaki telefon numarası arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizin için hazırlanan uydu hizmeti, Zonguldak EreğliUyducu, çanak anten kurulumu ve montaj hizmetleri gibi birçok seçenek ile artık bize çok daha hızlı ve kolay ulaşabileceksiniz.

Zonguldak Ereğli Uydu Anten Tamir Servisi

Zonguldak Ereğli uydu ayarları, TÜRKSAT ve diğer uydu ayarları, çanak anten kurulumu, anten ve uydu alıcısı arızaları gibi pek çok hizmeti uydu tamiri konusunda uzman firmamızdan talep edebilirsiniz. Marka ve model farkı olmaksızın tüm cihazların problemlerini çözmekteyiz. Birinci sınıf hizmet kalitemiz, orijinal yedek parça garantimiz ve sizlerin memnuniyetine dayalı hizmetlerimizle bölgede bir numara konumundayız. Servis firmamız ihtiyacınız olabilecek tüm yedek parçalara da sahiptir. Orijinal yedek parça ve güvenilir ve net sonuçlar sunan hizmet garantisi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Zonguldak Ereğli Uydu Servisi

Uydu servisi Zonguldak Ereğli olarak sizlerin taleplerini titizlikle değerlendiriyoruz. Malzeme tedariği, servis planlaması ve hizmetin sunumu planlı bir şekilde sağlanmaktadır. Firmamız uydu tamiri ve arızalarında da oldukça tecrübelidir. Tüm teknik personellerimiz farklı marka ve model uyduların özellikleri hakkında yeterli bilgiye sahiptir ve dönemsel olarak gerekli eğitimler de almaktadır. Farklı uydu servisi ihtiyaçlarınız olduğunda müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Zonguldak Ereğli Uydu Anten Tamir Servisi

Başta Zonguldak Ereğli olmak üzere Zonguldak Ereğli Bölgesinin tüm ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz. Günlerce servis bekleme derdi olmadan firmamızdan hızlı, kaliteli, sorunsuz ve uygun fiyatlı hizmet alabilmektesiniz. Dijital uydularınızın montajı, ayarlamaları ve tamiri konularında güvenilir servis ekibimizi tercih edin ve VIP servis kalitesini size sunalım. Her zaman en iyiyi suma politikasıyla hareket eden firmamız haftanın her günü yanınızda birinci sınıf kalitede hizmet sunmaktadır. Uydularınızın tüm sorunlarını ve arızalarını gidermek için çalışmaktayız.

Uydu Servisi Zonguldak Ereğli Merkezi Uydu Servisi

Uydu Servisi Zonguldak Ereğli olarak yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Uydu, çanak anten, dijital diğer ürünler, televizyonlar ve bunun gibi daha pek çok dijital ürünle ilgili yedek parça tedariği de müşterilerimizi bekletmeden sağlamaktayız. Üstelik tüm bunların yanı sıra, merkezi uydu servisi taleplerinizi de bize iletebilmektesiniz. Özellikle site ve benzer yaşam alanlarında merkezi uydu sistemleri bulunmaktadır. Bireysel uydu sistemlerine göre farklı bir uzmanlık alanına girmektedir.

Biz de firma olarak merkezi uydu servisi hizmetleri vermekteyiz. Hem montaj hem de bakım ve onarım kapsamında da faaliyet göstermekteyiz. Bu konuda hızlı ve net çözümlerle alanında örnek ve lider firmasıyız. Merkezi uydu sistemlerinde tek bir çanak bulunmakta ve tüm site sakinleri bu noktadan sinyal almaktadır.

Söz konusu çanak antende herhangi bir problem oluşması halinde tüm site sakinleri yayın alamamaktadır. Özellikle de merkezi uydu kullanan yerlerde herhangi bir arıza oluşması durumunda zaman kaybetmeden servis talebinde bulunmanız gerekmektedir. Günlerce sizi mağdur etmeden, hızlı bir şekilde servis hizmeti sağlamaktayız.

Zonguldak Ereğli Uydu Anten Servisi Kurulum Hizmet İletişim

Zonguldak Ereğli uydu servisi hizmetleri almak istediğinizde tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Firmamız geniş bir hizmet alanında faaliyet göstermektedir. Yeni bir uydu almış olabilir ve montaj ihtiyacınız ortaya çıkabilmektedir. Bunun dışında uydu ayarlarınız bozulmuş ve yeniden ayar yapılması ya da uydunuzla ilgili farklı arızalar ortaya çıkmış ve bu arızaların giderilmesi gerekmektedir. Bu ve buna benzer tüm sorunlarda bizimle iletişime geçin.

Firma olarak yalnızca Zonguldak Ereğli ile sınırlı da değiliz. Hizmet alanımız ve planlama kabiliyetimiz son derece geniştir. Servis randevu saatlerini sizin uygunluğunuza göre ayarlamaktayız. Size uygun olan saatte teknik personellerimizi size yönlendiriyor ve talebiniz ile aynı gün hizmet verebiliyoruz. Hizmetlerimizin bir diğer önemli artısı da ücretlerdir. Servis ve yedek parça ücretlerimiz son derece uygun ve çok avantajlı ödeme olanakları ile sunulmaktadır.

Her marka bireysel ve merkezi sistem uydualıcılarının, çanak antenlerinin satış, montaj, kurulum, bakım ve arıza tamir hizmetini sağlıyoruz. Çanak anten kurulumu iyi bir keşif ile uygun yerin tespiti, akabinde sağlıklı ve teknik montaj bilgisi, yeteneği gerektiren önemli bir işlemdir. Bu konuda teknik yeterlilik ve eğitim sahibi olmayan kişilerin kuracağı uydu çanak sistemleri, rüzgar, yağmur vs gibi dış etkenlerden etkilenmesi ve tahrip olması muhtemeldir.

Evinizi başka bir semte veya şehre taşıyor uydu anten sisteminizi nasıl sökeceğinizi veya nasıl yeniden Keçiören uydu montaj kurulumunun yapılacağını mı merak ediyorsunuz? Artık bunu sorun etmenize gerek , haftanın 7 günü çanak satış , montaj ve kurulum ekibi hizmetinizde İster eski çanağınızın sökümü ve kurulumu, ister yeni alacağınız uydu çanak anten montajı hizmetleri profesyonel ve garantili bir şekilde uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Zonguldak Ereğli Uydu Montaj Servisi

Zonguldak Ereğli Uydu Servisi, çanak anten, tv, televizyon uydu sistemi Zonguldak Ereğli uydu bağlatma, Zonguldak Ereğli uydu tamircileri, Zonguldak Ereğli en yakın uydu servisleri, Zonguldak Ereğli Uydu kurulumu yapan yer, Zonguldak Ereğli uydu çanak servisi, Zonguldak Ereğli tv uyducusu iletişim, Zonguldak Ereğli tv çanak montaj tel, Zonguldak Ereğli uydu anteni tamircileri, Zonguldak Ereğli uydu anten servisi kurulumu, Zonguldak Ereğli çanak anten montaj servisi, Zonguldak Ereğli uydu tamircileri,

Zonguldak Ereğli Uydu Anten Çanak Kurulum Servisi

Zonguldak Ereğli uydu anteni tamircileri, Zonguldak Ereğli çanak anten kurulumu, çanak anten servisi, Zonguldak Ereğli çanak anten montajı, Zonguldak Ereğli çanak kurulum, Zonguldak Ereğli anten ayarlama, çanak montaj, Zonguldak Ereğli uydu arıza servisi, Zonguldak Ereğli uydu bulma, Zonguldak Ereğli uydu bağlama, Zonguldak Ereğli uydu ayarlama, Zonguldak Ereğli uydu bakim, uydu kurulum, Zonguldak Ereğli uydu onarım, Zonguldak Ereğli uydu çalışmıyor,

Zonguldak Ereğli uydu destek, Zonguldak Ereğli anten ayarı, Zonguldak Ereğli anten kurulum, Zonguldak Ereğli anten kurulumu, Zonguldak Ereğli antenciler, Zonguldak Ereğli çanak uydu ayarlama, Zonguldak Ereğli uydu anten ayarlama, Zonguldak Ereğli tv uydu Bağlantısı, Zonguldak Ereğli uydu çanak kurulumu, Zonguldak Ereğli uydu çanak anten kurulumu, Zonguldak Ereğli uydu anten servisi kurulumu.

Zonguldak Ereğli Uydu Arıza Servisi

Zonguldak Ereğli uydu bağlatma, Zonguldak Ereğli uydu tamircileri, Zonguldak Ereğli en yakın uydu servisleri, Zonguldak Ereğli Uydu kurulumu yapan yer, Zonguldak Ereğli uydu çanak servisi, Zonguldak Ereğli tv uyducusu iletişim, Zonguldak Ereğli tv çanak montaj tel, Zonguldak Ereğli uydu anteni tamircileri,

Zonguldak Ereğli uydu anten servisi kurulumu, Zonguldak Ereğli çanak anten montaj servisi, Zonguldak Ereğli uydu tamircileri,uydu anteni tamircileri, Zonguldak Ereğli çanak anten kurulumu, çanak anten servisi, Zonguldak Ereğli çanak anten montajı, Zonguldak Ereğli çanak kurulum,

Zonguldak Ereğli Uyducu

Zonguldak Ereğli anten ayarlama, çanak montaj, Zonguldak Ereğli uydu arıza servisi, Zonguldak Ereğli uydu bulma, Zonguldak Ereğli uydu bağlama, Zonguldak Ereğli uydu ayarlama, Zonguldak Ereğli uydu bakim, uydu kurulum, Zonguldak Ereğli uydu onarım, Zonguldak Ereğli uydu çalışmıyor, Zonguldak Ereğli uydu destek, Zonguldak Ereğli anten ayarı, Zonguldak Ereğli anten kurulum, Zonguldak Ereğli anten kurulumu, Zonguldak Ereğli antenciler, Zonguldak Ereğli çanak uydu ayarlama, Zonguldak Ereğli uydu anten ayarlama, Zonguldak Ereğli tv uydu Bağlantısı, Zonguldak Ereğli uydu çanak kurulumu, Zonguldak Ereğli uydu çanak anten kurulumu, Zonguldak Ereğli uydu anten servisi kurulumu,

Zonguldak Ereğli uydu servisi, Zonguldak Ereğli uyducu, Zonguldak Ereğli uydu tamircisi, Zonguldak Ereğli uydu anteni, Zonguldak Ereğli uydu anten ayarı, Zonguldak Ereğli TV servisi, Zonguldak Ereğli TV kurulumu, Zonguldak Ereğli TV tamircisi, Zonguldak Ereğli çanak anten kurulumu, Zonguldak Ereğli çanak anten ayarlama, Zonguldak Ereğli uydu sistemleri, Zonguldak Ereğli merkezi uydu sistemi Zonguldak Ereğli

Zonguldak Ereğli’ta Uydu Anten Kurulumu Yaparken kullandığınız malzeme ve ürünlerinin kalitesi kadar, kurulumu ve ayarı yapacak kişinin de büyük önemi vardır. Satın almış olduğunuz çanak anten ürün ve malzeme kalitesi ne kadar performanslı ve iyi olursa olsun, kurulumu yapacak kişi teknik donanımı ve konusunda yeterli tecrübeye sahip olmaması durumunda sisteminizden alacağınız sinyal ve performans çok aşağı da kalmasına sebep olacaktır.

Küçük bir örnek de vermek gerekir ise lnb ayarı yaparken 1 veya 2 mm hata yapılırsa çanak anten sinyal performansı %15 yada 20 oranında bir kayıp oluşacaktır.

Zonguldak Ereğli Çanak Anten Montajı

Zonguldak Ereğli Uydu anten kurulumu, Uydu anten sökümü, Uydu anten ayarı, sinyal yükseltme ayarı, kablo değişimi, 2’li, 4’lü, 8’li Lnb kurulumu ve arıza bulma gibi hizmetler Uydu Anten Servisi olarak verdiğimiz başlıca hizmetlerdir.

Uydu Anten kurulum hizmeti tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Mevcut Anteniniz var ise Anten kurulumu için bizi arayın Teknik ekibimizi size yönlendirelim kurulumunuz gerçekleştirilsin. Anteniniz yok ise bizden satın alabilirsiniz.

Zonguldak Ereğli uyducu, Zonguldak Ereğli uydu kurulumu, Zonguldak Ereğli uydu tamircisi, Zonguldak Ereğli uydu anteni, Zonguldak Ereğli çanak anten , Zonguldak Ereğli çanak anten ayarlama, Zonguldak Ereğli uydu sistemleri, Zonguldak Ereğli merkezi uydu sistemi

Zonguldak Ereğli Televizyon Servisi

Zonguldak Ereğli televizyon servisi,Zonguldak Ereğli TV servis olarak TV kurulum, TV duvara montaj yaptırmak isterseniz bizi aratabilirsiniz. Televizyoncu, TV cihaz kurulumu, televizyon kurulumu, uydu alıcılı TV , Zonguldak Ereğli.

Zonguldak Ereğli Televizyon Tamircisi

Televizyon tamircisi,Zonguldak Ereğli televizyon tamir servisi olarak hemen her marka televizyona özel servis olarak hizmet vermekteyiz. TV tamircisi Zonguldak Ereğli hizmetimiz alanında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup Zonguldak Ereğli TV tamir ihtiyaçlarınızda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hizmet verdiğimiz markalar

Lg, Seg, Sony, Beko, Regal, Sharp, Vestel, Sunny, Phılıps, Arçelik, Toshiba, Siemens, Telefunken, Samsung, Panasonic.

Zonguldak Ereğli çanak anten

Zonguldak Ereğli çanak anten, en iyi çanak anten çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi edinebilir,Zonguldak Ereğli çanak kurulumu,uydu kurulumu,tv tamiri, çanak anten sinyal yönü bulma, çanak yönü ayarlama gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Zonguldak Ereğli’de en uygun fiyatlarla çanak anten kurulum gerçekleştiriyoruz.

Zonguldak Ereğli Merkezi Uydu Sistemi

Zonguldak Ereğli Çanak Anteniniz Rüzgar, Kar, Yağmur, Kablo kopması, oksitlenme vs. nedenlerle Sinyal sorunu çıkardığında arıza bulma, arıza giderme veya Anten ayarlama,kuruma,tamiri, sinyal yükselme gibi işlemler uzman Teknik kadromuzla hızlı ve itina ile yerine getirilmektedir.

( Aşırı yağışlı ve fırtınalı havalarda cihazınızı fişten çıkarmanız ve bağlantılarını kesmeniz sizin yararınıza olacaktır. )

Zonguldak Ereğli Uydu anten

 • Zonguldak Ereğli çanak anten montaj
 • Zonguldak Ereğli uyducu
 • Zonguldak Ereğli uydu montaj
 • Zonguldak Ereğli uydu arıza
 • Zonguldak Ereğli uydu montajı
 • Zonguldak Ereğli uyducular
 • Zonguldak Ereğli uyducu
 • Çanak anten Zonguldak Ereğli
 • televizyon tamircis Zonguldak Ereğli
 • televizyon servisi Zonguldak Ereğli
 • Zonguldak Ereğli tv tamiri
 • Zonguldak Ereğli tv servisi
 • Zonguldak Ereğli televizyon tamiri
 • Zonguldak Ereğli çanak anten
 • Zonguldak Ereğli iptv
 • Zonguldak Ereğli televizyon servisi
 • Zonguldak Ereğli Televizyon Tamircisi

Nextstar Zonguldak Ereğli

Nextstar, next nextstar olarak next full hd uydu alıcısı satışı, nextstar merkezi uydu sistemleri fiyatları bilgi alın. nextstar çanak anten kurulumu, montajı, next uydu alıcısı ayarlama hizmetleri.

Zonguldak Ereğli Çanak Yön Ayarı

Eviniz yada iş yerinizdeki tüm çanak anten ürünleri için montaj,tamir, ayar ve teknik servis alabilirsiniz.

Çanak ayarı , Uydu montajı , Kanal ayarı, Uyduda sinyal yok, Çanak montajı, Uydu kurulumu, D-smart ayarı Digitürk ayarı Uydu arıza, Merkezi uydu sistemleri gibi sorunlarınızda bizi ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Ereğli uydu servisi olarak çanak anten montaj işlerinizi deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Zonguldak Ereğli uydu anten

Profosyonel ekibimizle 7/24 Hızlı servis imkanıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sonra size enyakın profosyonel ekibimizi 30 dakika

Zonguldak Ereğli Dsmart Servisi

Zonguldak Ereğli dsmart servisi, d’smart servis, Zonguldak Ereğli yaşadığınız arızalarda size aynı gün çözüm üretir.

Zonguldak Ereğli Digitürk Servisi

Zonguldak Ereğli digitürk servisi olarak, digitürk çanak anten kurulumu, Zonguldak Ereğli digitürk çanak ayarlama, digitürk çanak yönü ayarlama, digitürk lnb arıza gibi durumlarda, digitürk eutelsat çanak yönü ayarlatmak için hemen arayın.

Uydu ile ilgili oluşabilecek bütün arızalara bakan ve aynı dakikada cihazların bakımını üstlenen teknik elemanları kapsamaktadır. Doğru uydu servisinin seçiminde öncelikle servisin bu işi yapmaya yetkisinin olup olmadığına bakılması gerekmektedir. Hizmet verecek olan personelin ustalık belgesine sahip olması, alanında tecrübeli olması, servisin referanslarının bulunması oldukça önemlidir. Ereğli uydu problemlerinin giderilmesi için kullanılacak uydu malzemelerine sahip olup olmadığı sorgulanmalıdır.

Uydu servisi; uyduda meydana gelebilecek problemlerin tamir edilmesini üstlenmektedir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet veren servisler; hızlı bir şekilde problemin kaynağını bulmakta ve sonrasında bu problemi düzeltmektedirler. Uydu arıza giderimi kapsamında yapılanlar ise şöyledir:

 • Uydu antenlerin bakımları yapılmaktadır.
 • Çanak anten hasarları çanak anten ayarlama cihazı ile tamiri edilmektedir.
 • Uydu antenlerin sinyal problemleri yaşaması durumunda, bu problemler giderilmektedir.
 • Uydu bağlantısının kaybedilmesi durumu uydu dağıtıcı ile düzeltilmektedir.
 • Görüntüde buzlanma yaşanması halinde kasalı uydu alıcısı ile yapılmaktadır.
 • Zayıf sinyal görülmesi veya sinyal yok ibaresi ile karşılaşılması durumları kablosuz uydu cihazı ile düzeltilmektedir.
 • Yayında bozulmalar görülmesi halinde, kesik yayın problemleri giderilmektedir.
 • Antende yer alan fiziksel hasarların tamiri çanak anten kullanarak yapılmaktadır.

Uydu Anten Sistemlerinin Bakımı

Uydu anten sistemleri hassasiyet, yoğun ilgi ve donanım gerektiren bir çalışma alanıdır. Hizmet sağlamış olduğumuz uydu sistemlerinde ekseriyetle yaşadığımız arıza çeşitleri; çanak antenin yıllar içerisinde paslanmaya uğramış olması, LNB üzerinde bulunan koruyucu plastik parçanın kırılmış ya da düşmüş olması anten kablolarının aşırı deforme olması, kablo konvektörlerinin oksitlenmeye uğramış olması, işlevinin azalması sinyal seviyesinin ve kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Bizler hemen geliriz olarak hizmet vermiş olduğumuz uydu servisleri alanında gereken tüm kontrol ve denetimleri, en üst düzey sinyal ayarlarını görüntülü sinyal ayarı cihazlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Siz değerli müşteri ve kullanıcılarımıza gönül rahatlığı ve özenli işçilik ile kaliteli uydu servisi imkânı sağlıyoruz. Location uydu anten sistemlerinin bakımı, tamiri ve montajı için web sitemiz üzerinden uydu servisi hizmet bölümümüzden işinde deneyimli ustalarla irtibata geçebilirsiniz.

Ereğli Uydu Servisi Hizmetleri

Uydu servisi çeşitli kurulum ve teknik ayarlama işlemlerini bünyesinde toplayan bir iş koludur. Televizyonların düzgün ve etkili çalışabilmeleri için uydu alıcılarına ihtiyaç vardır. Bu noktada uzman bir ekip tercih ederek televizyon uydusu kurulumu, kanal ayarlamaları gibi işlerinizi kısa sürede hallederek televizyon keyfinizin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Uydu servisi hizmet bünyesinde sunulan işler şu şekildedir:

 • Dreambox Uydu Anteni Montajı
 • Multi Feed Uygulamaları
 • Uydu Anten Kablosu Kurulumu
 • Santral ile Daire Arası Kablo Tespiti
 • İnternetli Uydu Alıcısı Kurulumuydu ta
 • Kopmuş Uydu Anten Kablosu Yenileme
 • Ortak Anten Sistemi Kurulumu ve Bakımı
 • Teledünya Uydu Alıcısı Montajı
 • Çift Çanak Uygulamaları
 • Uydu Anteni Arızası ve Montajı
 • Motorlu Çanak Anten Uygulamaları
 • Merkezi Sistem Uydu Kurulumu
 • Uydu Sinyal Seviye Ayarı
 • Uydu Merkezi Sistem Kurulumu
 • Scart Girişli Uydu Alıcısı Tamiri
 • Wismann Uydu Alıcısı Tamiri
 • Redline Uydu Alıcısı Montajı
 • Kanal Tarama ve Düzenleme
 • Next Çanak Anten ve Uydu Alıcısı Montajı
 • Çanaksız Uydu Alıcısı Kurulumu
 • Botech Uydu Alıcısı Tamiri
 • Goldmaster Tv Box Kurulumu
 • Yeni Nesil Uydu Alıcısı Montajı
 • Duvara Televizyon Montajı
 • Uydu Kurulumu
 • Kablosuz Uydu Alıcısı Montajı
 • Uydu Yön Bulucu Kurulumu
 • Anten Dağıtıcı Montajı
 • Anten Sinyal Güçlendirici Montajı
 • Smart Tv Uydu Alıcısı
 • Delikli Çanak Anten Montajı
 • Çanak Anten Kurulumu
 • Türksat Anten Kurulumu
 • Motorlu Çanak Anten Kurulumu
 • Uydu Kutusu Montajı
 • Uydu Bakım, Onarım, Tamirat
 • Dreamstar Uydu Kumandası Tamiri
 • Akıllı Uydu Alıcısı Tamiri
 • Mini Uydu Alıcısı Montajı
 • Anten Yükseltici Kurulumu
 • Grundig Uydu Alıcısı Montajı ve Tamiri
 • LNB Değişimi
 • 8’li LNB Değişimi
 • 4’lü LNB Değişimi

Bu hizmetlere ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size en yakın tamircisi aradığınızda, web sitemize girerek tek tıkla güvenilir ve işinde profesyonel ustalara ulaşabilirsiniz.

7/24 Uydu Kurulumu

Televizyonlarınızı verimli şekilde kullanabilmeniz için uydu ayarlarınızın eksiksiz olması gerekir. Uydu anten sistemleri kurulumu son derece hassas olunması gereken bir iştir. Yanlış bir hamle cihazını bozulmasına neden olabilir. Konu ile ilgili teknik bilgi birikime sahip olmadığınız noktalarda tecrübeli ekiplerden uzman yardımı almanız sorunun büyümeden çözümünü sağlar.

Uydu kurulumu işlemlerinizde cihaz markanıza göre destek almanız gerekir. Piyasada farklı farklı markalar yer aldığı için her cihaz kurulumu benzer değildir. Frekans ayarlarının doğru yapılması ardından kanal ayarlamalarına geçilebilir. Kanal ayarlarının en verimli şekilde yapılabilmesi için akıllı uydu kumandası kullanılması tavsiye edilir. Başlangıçta kendiniz deneyerek yapabileceğinizi düşünseniz de bazı noktalarda hatalarla karşılaşabilirsiniz. Zaman kaybetmemek adına ve cihazlarınızın zarar görmeden kurulum yapılması için Hemen Geliriz platformunun uzman ekip kadrosu ile en yakın uyducu hizmetleri alabilirsiniz.

En Kısa Yoldan Uydu Servisi Alınabilecek Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Hemen Geliriz garantisi ile yapılan hizmetin tüm aşamalarında denetleme sisteminin problemsiz şekilde gerçekleştirildiği Ereğli uydu servisi hizmetlerinde profesyonel hizmet alımı imkânını elde etmenin yanında piyasada bulunan en hesaplı hizmeti alabilirsiniz.

Hemen Geliriz hizmetiyle alakalı uydu servisi hizmeti veren ustalarla iletişime hizmet ve destek almanız durumunda faydalanabileceğiniz indirim oranlarından yararlanarak probleminiz için avantajlı ücret seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Uydu servisi hizmetlerine ihtiyacınız olduğu zaman hemen geliriz aracılığı ile aynı günde ustanızı uygun fiyatlarla getirerek yüzde yüz memnun kalacağınız hizmetler ile problemlerinizi giderebilirsiniz.

LNB Değişimi

LNB cihazı uydu kablolarının televizyona iletilmesini sağlayan bir araçtır. En iyi anten kablosu markası kullansanız bile çeşitli giriş çıkış kontrollerinin yapılmasını sağlayan bu cihaz uydu kurulumu için temel bir araçtır. Uydular açık havada kalan aletler olduğu için LNB cihazlar her türlü hava olaylarına karşı korunaklı olarak tasarlanır. Aksi halde şiddetli rüzgâr, yağmur ya da yıldırım olaylarında tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Müstakil evlerde tek televizyon kullanılacağı zaman tek çıkışlı bir LNB yeterli görülebilir. Fakat eve ikinci bir televizyon aldığınız ya da apartmanda merkezi sistemle uydu ihtiyacınızı gidermek istiyorsunuz bu noktada LNB değişimi ile birden fazla çıkışı bulunan LNB cihazlar tercih edilebilir. Tüm bu teknik işlemlerle sizin uğraşmanıza gerek kalmadan web sitemizdeki uydu ustaları ile uydu servisi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Merkezi Sistem Kurulumu

Uydularda merkezi sistem kurulumu çoğu zaman çok katlı apartmanlar için tercih edilen etkili bir yöntemdir. Yeni taşınılan bir evde uydu bağlantısını sağlamak son derece kolay bir işlemdir. Uydu ayarlarının yapılarak kanalların yüklenme aşaması sonrasında televizyon kullanımlarınıza başlayabilirsiniz. Merkezi sistem kurulumunu tek başına yapabilmeniz için denemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Uydu ayarlamalarını yaparak merkezi sistem anten ile bağlantı sağlanmalıdır. Böylece anten kayıt işlemi gerçekleştirilmiş olur.
 • Diğer adım olarak merkezi sistem anten ayarı için televizyon kumandasından menü bölümüne giriniz. Buradan anten seçeneğini bularak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Frekans ekranında karşınıza çıkan yönlendirmeleri değiştirmeden devam etmeniz yeterli bir işlemdir.
 • Bunun ardından uygu ayarları aracılığı ile TURKSAT uydunuzu seçmeniz ile işlemi tamamlayabilirsiniz.

Kullanımlar sonrasında sıkıntı çıkması ya da ilk başta kurulum yapamamanız halinde Hemen Geliriz ekibinin size sunduğu Ereğli uydu servisi hizmeti ile alanında uzman yetkililer tarafından kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Uydu İşlevinin Kontrolü

Uydu alıcısı işlev yapmıyor ise; elektrik fişi ve adaptörde bir problem olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer yerinden çıkmış ya da yerine tam oturmamış ise kontrol edilip takılmalı ve tam olarak oturduğundan emin olunmalıdır. Elektrik fişi doğru bir biçimde takılmış ise cihazın ön bölümünde harf, sembol, rakam ya da ikaz ışığı belirmelidir. En iyi uydu alıcısı kullanılsa bile bu durumlar marka veya modele göre değişkenlik gösterebilir.

Cihazınızı servise götürmek yerine söz konusu problemleri kendi imkânlarınızla gidermeyi denemeniz halinde cihazınızda daha ciddi ve onarımı güç problemlere yol açabilirsiniz. Firmamız alanında profesyonel, uzman ve deneyimli Ereğli uydu servisi ustaları bulunduğunuz konuma gelerek en kısa süre içerisinde cihazınızın sorunları ile ilgilenerek mağduriyetlerinizi giderecektir. Detaylı bilgi ve destek için lütfen en kısa sürede firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Televizyon Arızası Tamir Hizmeti

Televizyonların arızalanması durumunda; uydu tamircisi, arızanın giderilmesi için gereken sorumluluğu üstlenmektedir. Televizyondaki açılmama problemine çözüm bulunabilmesi için televizyonun fişten çıkartılması ve sonrasında şebeke enerji ölçümü ile tamirin yapılması gerekmektedir. Monte edilecek olan televizyonlar için seçilmiş olan zeminin sağlamlığı önemsenmektedir. Sağlam olmaması halinde, sağlamlığı arttırabilecek çalışmalar yapılmalıdır. Askı aparatının taşıma kapasitesinin kontrolü yapılmadan montaj işlemi yapılması durumunda televizyonlar yerlerinde sabit durmaz. Kanal yüklemeleri yapılırken özellikle kanalların frekanslarının doğru girilmesine özen gösterilmektedir. Televizyonda toner değişimi yapılmasına ihtiyaç olup olmadığına bakılmaktadır. Televizyon arızalarından bazıları aşağıda belirtilmiştir:

 • Toner aşırı yüklenme arızası
 • Televizyon ekranında yeşil ışık problemi yaşanması
 • Televizyon çalışırken kısa süre içerisinde televizyonun ekranının aşırı ısınması
 • Sinyal olmaması problemi
 • Ekranın ışığında gidip gelme problemi
 • Televizyon kendiliğinden kapanıp açılması
 • Televizyonda ses cızırtılı çıkması ve ses açma ve kısmada problemler yaşanması
 • Televizyonda kanal yokmuş gibi görülmesi
 • Televizyonun bağlı olduğu prizde gereksiz ısınma yaşanması
 • Televizyon ile bir cihazın bağlanmasında bağlanan cihazın algılanmaması

Televizyonlarda meydana gelen bütün bu arızaların en kısa sürede giderilebilmesi için web sitemiz üzerinden uygun fiyat ve kaliteli hizmet seçenekleri ile Ereğli uydu servisi ustalarına ulaşabilirsiniz.

Ereğli Çanak Anten Kurulumu

Çanak anten kurulumu ve ayarlarında en önemli husus antenin azimuth ayarlarının doğru ve hassasiyetle yapılabilmesidir. Çanak ayarı yaparken yörüngeyi merkezi sistem görünümü yakaladıktan sonra uydu yön bulma cihazı yardımıyla bularak HD kanallarınızın daha kaliteli bir seviyeye gelebilmesi için iyi ve düzgün bir sinyal yakalamanız gerekir. Yıldırım, şimşek vb. gibi doğa olayları sonucu yaşanan arızalarda en çok karşılaşılan durum anten kabloları ile uydu LNB cihazının yanmasıdır. Bu tür durumlarda maalesef LNB cihazdan gelen sinyal ile beraber uydu kablosu, uydu cihazı, uydu çoğaltıcı, hatta televizyon dahi zarar görebilir. Bu tür arızaları engellemenin en pratik yolu olumsuz hava şartlarının meydana geldiği dönemlerde uydudan gelen kabloyu cihazdan çıkarmaktır.

Eğer HD bir cihaza sahipseniz HD kanallarınızın daha verimli hale gelmesi için çanak anten kablonuzu 2-3 yılda bir yenilemeniz tavsiye edilir. Çanak antenlerinizdeki ayar eksikliği, kanallarınızın eksik olması, kanallarınızda donma gibi problemlere sebebiyet verir. Kanallarınızın eksik olması çanak anten ayarınızdan, LNB arızalanmaları, kablo oksitlenmesi ya da su alımından kaynaklanır. Eğer kullanmakta olduğunuz çanak anteniniz çift anten ise Diseqc bozukluğundan dolayı ikinci anteniniz Hotbirt uydusu ya da TURKSAT uydusu çalışamaz duruma gelebilir. Tüm bu teknik problemler ile uğraşmak istemediğiniz durumlarda Hemen Geliriz ekibinin Ereğli uydu servisi ile irtibat kurarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Ereğli, Uydu Servisi Hizmeti Verilen Mahalle ve Bölgeler

Akarca, Bağlık, Balı, Belen, Belenyeni, Bölücek, Dağlar, Elma Tepe, Göktepe, Güldere, Hamzafakılı, Kavaklık, Kepez, Kestaneci, Kırmacı, Kışla, Kıyıcak, Kirmanlı, Kocaali, Korubaşı, Köseler, Murtaza, Müftü, Orhanlar, Ömerli, Ören, Sarıkokmaz, Süleymanlar, Topçalı, Uzunçayır, Uzunmehmet, Ahmetli Bakımevi, Akıllı, Akköy, Akyazı, Armutçuk, Armutlucuma, Asarlı, Aşağı, Aşağıhocalar, Aşıklı, Azizbeyler, Bagıllar, Bakırlık, Balaban, Bekyeri, Bereketler, Burgucu, Buruncuk, Cariyeli, Cebeci, Çakalovası, Çalca, Çataklı, Çatalçam, Çavuşlar, Çayırbaşı, Çengel, Çevlik, Çobanlar, Çollar, Çölemen, Çömezoğlu, Çubuklu, Delihakkı, Demirciler, Dere, Dereköy, Doğuşlar, Esentepe, Geyikbeli, Gökçeler, Göleviç, Güllük, Gülyalı, Güneşli, Güzelyurt, Hacıgil, Hacıosmanlar, Hacıuslu, Hacullu, Hamitli, Hasbeyler, Hatibler, Hatipler, Hoballar, Hobröyler, İsa, Kabaklar, Kabakoz, Kadı, Kahyalar, Kalaycılar, Kapançatı, Karalar, Karaosmanlar, Kargalar, Kasımlı, Katırcıoğlu, Kayabaşı, Kaymakçılar, Kemer, Kestanetarlası, Kızılca, Kirencik, Kocabelen, Kocalar, Koyunlu, Kömürcüler, Köyistan, Kuşlar, Manaşlı, Merkez, Minatlı, Nusratlı, Okulyanı, Okuşlar, Orta, Örencik, Pazarpınar, Piller, Saka, Sakalar, Saltuklu, Sandalcılar, Sarıhamzalı, Serdaroğlu, Subaşı, Sütlüce, Şehitlik, Tabaklar, Taklar, Tantanlar, Terzi, Tingiller, Topyeri, Torunlu, Ulaşlar, Yakalar, Yaslar, Yavuzlar, Yeni, Yeniköy, Yörük, Yukarı, Zoroğlu, A. sofular, Ahmetli, Ahmetpaşalar, Alacalar, Aylar, Ballı, Burunören, Camgözler, Çamlar, Çankızı, Çiftlik, Çiller, Çomaklar, Dal, Daldabanlar, Danışmantlı, Doplar, Erdelli, Eskiler, Firenkler, Fodlar, Göliçi, Halı, Hoca, Ilgayır, İbrahimci, İlyaslı, Kadılar, Karabalçık, Karacakayalar, Karcılar, Kayalar, Kayıplar, Kerimbeyler, Kınca, Kirazağılı, Kureşler, Kuytak, Kuyumcular, Küpeşler, Mehemli, Mektep, Mudahlı, Muhallı, Mursallı, Obruklar, Resullü, Sanayi, Sarıahmetler, Sarıca, Sarıkaya, Sekeli, Seyit Ahmetli, Sinitli, Sucahlı, Şıhlar, Tepeköy