Yalova Uydu Servisi Anten Tv Servisi

Yalova Termal Uydu Servisi

Yalova Termal Uydu Servisi, çanak anten satış servisi uydu tv tamircisi, kurulumu iptv hemen arayın çözüm ortağınız olalım televizyon tamircisi

En İyi  Yalova Uydu Servisi ve Uyducu

Yalova Uydu Anten Tv Servisi

Uydu ServisiÇanak Anten Servisi ve Uyducu servisine mi ihtiyacınız var?  Uydu Servisi olarak +10 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize 7/24 garantili ve faturalı olarak uydu arızauydu servisiçanak anten servisi, uyducu gibi pek çok hizmeti vermekteyiz!

 tüm semt ve mahallelerine 7/24 uydu servisi hizmeti vermekteyiz.

Yalova Termal Uydu Servisi hizmeti veren usta arıyorsanız hemen yukarıdaki telefon numarası arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizin için hazırlanan uydu hizmeti, Yalova Termal Uyducu, çanak anten kurulumu ve montaj hizmetleri gibi birçok seçenek ile artık bize çok daha hızlı ve kolay ulaşabileceksiniz.

Yalova tv tamiri, uydu kurulumu, uydu montajı, merkezi uydu sistemi, olarak Yalova ve çevresinde uydu servisi hizmeti vermekteyiz.

Yunus Usta

 

Hızlı Teknik servis için Bizi Hemen arayın !

Yalova uydu çanak anten servisi, uydu servisi, Uydu Alıcı, Çanak Anten, Uydu Anteni Kurulumu, Tv Tamir, Uydu Ayarlama hizmeti vermekteyiz.

Uydu Anten Arıza Servis

Uydu Çanak Anten Arıza servisi

Servis Ücreti & Tamir Ücretidir. Extra Malzeme Ek Ücret Gerektirir.

Sıva Altı Kablo Sorunu Yada Merkezi Sistem Kablo Sorunları İşçilik süresini Uzatacak İşlemler Ek ücrete Tabi Olabilir

Çanak Anten Kurulum Fiyatları

Kendinize Ait Bir Adet Çanak Anten Kurulum Ücretidir.

Merkezi Ortak Anten Arıza Servisi

Tüm Binanın Yayın Sorunlarına Müdahale İçin Ödenecek Tutardır. Extra Arızalı Ürün Değişimi Ek Ücrettir

 

Çanak Anten Satış Kurulum Televizyon Asma Hizmeti

Televizyon Ünite/Duvar Montajı

Merkezi Uydu Sistemi Kurulum

Uydu Servisi – Uydu Tamircisi – Uyducu

Uydu Servisi Yalova lokasyonunda geniş bir hizmet kapsamında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Televizyon, uydu alıcısı, çanak anten kurulumu, ayarlaması ve arıza hizmetlerimizle ihtiyacınız olan uydu servisi firması olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Firmamız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla en iyi hizmet kalitesini, avantajlı fiyatlarla sunmaktadır.
Yalova’nın Merkez tüm mahalle ve semtlerinde uyducu ihtiyacınız da sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Çanak anten, uydu alıcısı, kablo değişimi, merkezi uydu tamiri konularında profesyonel hizmet vermekteyiz.

Yalova Uydu, çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatlarının satışı ve montajı, çanak anten arızaları, çanak anten montajı, frekans ayarı, lcd tv kurulumu, kanal yükleme işlemleri, merkezi uydu sistemi arızalarının onarımı, daire içi anten kablosu çekme gibi işlerinizde servisimize ulaşıp aynı gün servis avantajından yararlanabilirsiniz.

 

Yalova Uydu Anten Tamir Servisi

Yalova uydu ayarları, TÜRKSAT ve diğer uydu ayarları, çanak anten kurulumu, anten ve uydu alıcısı arızaları gibi pek çok hizmeti uydu tamiri konusunda uzman firmamızdan talep edebilirsiniz. Marka ve model farkı olmaksızın tüm cihazların problemlerini çözmekteyiz. Birinci sınıf hizmet kalitemiz, orijinal yedek parça garantimiz ve sizlerin memnuniyetine dayalı hizmetlerimizle bölgede bir numara konumundayız. Servis firmamız ihtiyacınız olabilecek tüm yedek parçalara da sahiptir. Orijinal yedek parça ve güvenilir ve net sonuçlar sunan hizmet garantisi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Yalova Uydu Servisi

Uydu servisi Yalova olarak sizlerin taleplerini titizlikle değerlendiriyoruz. Malzeme tedariği, servis planlaması ve hizmetin sunumu planlı bir şekilde sağlanmaktadır. Firmamız uydu tamiri ve arızalarında da oldukça tecrübelidir. Tüm teknik personellerimiz farklı marka ve model uyduların özellikleri hakkında yeterli bilgiye sahiptir ve dönemsel olarak gerekli eğitimler de almaktadır. Farklı uydu servisi ihtiyaçlarınız olduğunda müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Yalova Da Hızlı Uydu Anten Tamir Servisi

 

Başta Yalova olmak üzere Yalova Bölgesinin tüm ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz. Günlerce servis bekleme derdi olmadan firmamızdan hızlı, kaliteli, sorunsuz ve uygun fiyatlı hizmet alabilmektesiniz. Dijital uydularınızın montajı, ayarlamaları ve tamiri konularında güvenilir servis ekibimizi tercih edin ve VIP servis kalitesini size sunalım. Her zaman en iyiyi suma politikasıyla hareket eden firmamız haftanın her günü yanınızda birinci sınıf kalitede hizmet sunmaktadır. Uydularınızın tüm sorunlarını ve arızalarını gidermek için çalışmaktayız.

Uydu Servisi Yalova Merkezi Uydu Servisi

Uydu Servisi Yalova olarak yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız. Uydu, çanak anten, dijital diğer ürünler, televizyonlar ve bunun gibi daha pek çok dijital ürünle ilgili yedek parça tedariği de müşterilerimizi bekletmeden sağlamaktayız. Üstelik tüm bunların yanı sıra, merkezi uydu servisi taleplerinizi de bize iletebilmektesiniz. Özellikle site ve benzer yaşam alanlarında merkezi uydu sistemleri bulunmaktadır. Bireysel uydu sistemlerine göre farklı bir uzmanlık alanına girmektedir.

Biz de firma olarak merkezi uydu servisi hizmetleri vermekteyiz. Hem montaj hem de bakım ve onarım kapsamında da faaliyet göstermekteyiz. Bu konuda hızlı ve net çözümlerle alanında örnek ve lider firmasıyız. Merkezi uydu sistemlerinde tek bir çanak bulunmakta ve tüm site sakinleri bu noktadan sinyal almaktadır.

Söz konusu çanak antende herhangi bir problem oluşması halinde tüm site sakinleri yayın alamamaktadır. Özellikle de merkezi uydu kullanan yerlerde herhangi bir arıza oluşması durumunda zaman kaybetmeden servis talebinde bulunmanız gerekmektedir. Günlerce sizi mağdur etmeden, hızlı bir şekilde servis hizmeti sağlamaktayız.

Yalova Uydu Anten Servisi Kurulum Hizmet İletişim

 

Yalova uydu servisi hizmetleri almak istediğinizde tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Firmamız geniş bir hizmet alanında faaliyet göstermektedir. Yeni bir uydu almış olabilir ve montaj ihtiyacınız ortaya çıkabilmektedir. Bunun dışında uydu ayarlarınız bozulmuş ve yeniden ayar yapılması ya da uydunuzla ilgili farklı arızalar ortaya çıkmış ve bu arızaların giderilmesi gerekmektedir. Bu ve buna benzer tüm sorunlarda bizimle iletişime geçin.

Firma olarak yalnızca Yalova ile sınırlı da değiliz. Hizmet alanımız ve planlama kabiliyetimiz son derece geniştir. Servis randevu saatlerini sizin uygunluğunuza göre ayarlamaktayız. Size uygun olan saatte teknik personellerimizi size yönlendiriyor ve talebiniz ile aynı gün hizmet verebiliyoruz. Hizmetlerimizin bir diğer önemli artısı da ücretlerdir. Servis ve yedek parça ücretlerimiz son derece uygun ve çok avantajlı ödeme olanakları ile sunulmaktadır.

Yalova Uydu Montaj Servisi

Yalova Uydu Servisi, çanak anten, tv, televizyon uydu sistemi Yalova uydu bağlatma, Yalova uydu tamircileri, Yalova en yakın uydu servisleri, Yalova Uydu kurulumu yapan yer, Yalova uydu çanak servisi, Yalova tv uyducusu iletişim, Yalova tv çanak montaj tel, Yalova uydu anteni tamircileri, Yalova uydu anten servisi kurulumu, Yalova çanak anten montaj servisi, Yalova uydu tamircileri,

Yalova Uydu Anten Çanak Kurulum Servisi

Yalova uydu anteni tamircileri, Yalova çanak anten kurulumu, çanak anten servisi, Yalova çanak anten montajı, Yalova çanak kurulum, Yalova anten ayarlama, çanak montaj, Yalova uydu arıza servisi, Yalova uydu bulma, Yalova uydu bağlama, Yalova uydu ayarlama, Yalova uydu bakim, uydu kurulum, Yalova uydu onarım, Yalova uydu çalışmıyor,

Yalova uydu destek, Yalova anten ayarı, Yalova anten kurulum, Yalova anten kurulumu, Yalova antenciler, Yalova çanak uydu ayarlama, Yalova uydu anten ayarlama, Yalova tv uydu Bağlantısı, Yalova uydu çanak kurulumu, Yalova uydu çanak anten kurulumu, Yalova uydu anten servisi kurulumu.

Yalova Uydu Arıza Servisi

Yalova uydu bağlatma, Yalova uydu tamircileri, Yalova en yakın uydu servisleri, Yalova Uydu kurulumu yapan yer, Yalova uydu çanak servisi, Yalova tv uyducusu iletişim, Yalova tv çanak montaj tel, Yalova uydu anteni tamircileri,

Yalova uydu anten servisi kurulumu, Yalova çanak anten montaj servisi, Yalova uydu tamircileri,uydu anteni tamircileri, Yalova çanak anten kurulumu, çanak anten servisi, Yalova çanak anten montajı, Yalova çanak kurulum,

Yalova Uyducu

Yalova anten ayarlama, çanak montaj, Yalova uydu arıza servisi, Yalova uydu bulma, Yalova uydu bağlama, Yalova uydu ayarlama, Yalova uydu bakim, uydu kurulum, Yalova uydu onarım, Yalova uydu çalışmıyor, Yalova uydu destek, Yalova anten ayarı, Yalova anten kurulum, Yalova anten kurulumu, Yalova antenciler, Yalova çanak uydu ayarlama, Yalova uydu anten ayarlama, Yalova tv uydu Bağlantısı, Yalova uydu çanak kurulumu, Yalova uydu çanak anten kurulumu, Yalova uydu anten servisi kurulumu,

Yalova uydu servisi, Yalova uyducu, Yalova uydu tamircisi, Yalova uydu anteni, Yalova uydu anten ayarı, Yalova TV servisi, Yalova TV kurulumu, Yalova TV tamircisi, Yalova çanak anten kurulumu, Yalova çanak anten ayarlama, Yalova uydu sistemleri, Yalova merkezi uydu sistemi Yalova

Yalova’ta Uydu Anten Kurulumu Yaparken kullandığınız malzeme ve ürünlerinin kalitesi kadar, kurulumu ve ayarı yapacak kişinin de büyük önemi vardır. Satın almış olduğunuz çanak anten ürün ve malzeme kalitesi ne kadar performanslı ve iyi olursa olsun, kurulumu yapacak kişi teknik donanımı ve konusunda yeterli tecrübeye sahip olmaması durumunda sisteminizden alacağınız sinyal ve performans çok aşağı da kalmasına sebep olacaktır.

Küçük bir örnek de vermek gerekir ise lnb ayarı yaparken 1 veya 2 mm hata yapılırsa çanak anten sinyal performansı %15 yada 20 oranında bir kayıp oluşacaktır.

Yalova Çanak Anten Montajı

Yalova Uydu anten kurulumu, Uydu anten sökümü, Uydu anten ayarı, sinyal yükseltme ayarı, kablo değişimi, 2’li, 4’lü, 8’li Lnb kurulumu ve arıza bulma gibi hizmetler Uydu Anten Servisi olarak verdiğimiz başlıca hizmetlerdir.

Uydu Anten kurulum hizmeti tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Mevcut Anteniniz var ise Anten kurulumu için bizi arayın Teknik ekibimizi size yönlendirelim kurulumunuz gerçekleştirilsin. Anteniniz yok ise bizden satın alabilirsiniz.

Yalova uyducu, Yalova uydu kurulumu, Yalova uydu tamircisi, Yalova uydu anteni, Yalova çanak anten , Yalova çanak anten ayarlama, Yalova uydu sistemleri, Yalova merkezi uydu sistemi

Yalova Televizyon Servisi

Yalova televizyon servisi,Yalova TV servis olarak TV kurulum, TV duvara montaj yaptırmak isterseniz bizi aratabilirsiniz.

Televizyoncu, TV cihaz kurulumu, televizyon kurulumu, uydu alıcılı TV , Yalova.

Yalova Televizyon Tamircisi

Televizyon tamircisi,Yalova televizyon tamir servisi olarak hemen her marka televizyona özel servis olarak hizmet vermekteyiz.

TV tamircisi Yalova hizmetimiz alanında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup Yalova TV tamir ihtiyaçlarınızda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Hizmet verdiğimiz markalar

Lg, Seg, Sony, Beko, Regal, Sharp, Vestel, Sunny, Phılıps, Arçelik, Toshiba, Siemens, Telefunken, Samsung, Panasonic.

Yalova çanak anten

Yalova çanak anten, en iyi çanak anten çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi edinebilir,Yalova çanak kurulumu,uydu kurulumu,tv tamiri, çanak anten sinyal yönü bulma, çanak yönü ayarlama gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yalova’de en uygun fiyatlarla çanak anten kurulum gerçekleştiriyoruz.

Yalova Merkezi Uydu Sistemi

Yalova Çanak Anteniniz Rüzgar, Kar, Yağmur, Kablo kopması, oksitlenme vs. nedenlerle Sinyal sorunu çıkardığında arıza bulma, arıza giderme veya Anten ayarlama,kuruma,tamiri, sinyal yükselme gibi işlemler uzman Teknik kadromuzla hızlı ve itina ile yerine getirilmektedir.

( Aşırı yağışlı ve fırtınalı havalarda cihazınızı fişten çıkarmanız ve bağlantılarını kesmeniz sizin yararınıza olacaktır.

 

Yalova Uydu anten

 

 • Yalova çanak anten montaj
 • Yalova uyducu
 • Yalova uydu montaj
 • Yalova uydu arıza
 • Yalova uydu montajı
 • Yalova uyducular
 • Yalova uyducu
 • Çanak anten Yalova
 • televizyon tamircis Yalova
 • televizyon servisi Yalova
 • Yalova tv tamiri
 • Yalova tv servisi
 • Yalova televizyon tamiri
 • Yalova çanak anten
 • Yalova iptv
 • Yalova televizyon servisi
 • Yalova Televizyon Tamircisi

 

Yalova uydu anten

Profosyonel ekibimizle 7/24 Hızlı servis imkanıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sonra size enyakın profosyonel ekibimizi 30 dakika

Yalova Dsmart Servisi

Yalova dsmart servisi, d’smart servis, Yalova yaşadığınız arızalarda size aynı gün çözüm üretir.

Yalova Digitürk Servisi

Yalova digitürk servisi olarak, digitürk çanak anten kurulumu, Yalova digitürk çanak ayarlama, digitürk çanak yönü ayarlama, digitürk lnb arıza gibi durumlarda, digitürk eutelsat çanak yönü ayarlatmak için hemen arayın.

Yalova Uydu Tamircisi

Yalova Uydu Tamircileri,Yalova En Yakın Uydu Servisleri,Yalova Uydu KurulumuYapan Yer,Yalova Uydu Tamiri Ayarı Servisi,Yalova Uydu Çanak Servisi,Yalova TV Uyducusu iletişim,Yalova TV Çanak Montaj Tel,Yalova Uydu Anteni Tamircileri,Yalova Çanak Anten Kurulumu,Yalova Çanak Anten Nakil,Çanak Anten Servisi,Yalova Çanak Anten Montajı,Yalova Çanak Kurulum,

Yalova Anten Ayarlama,Yalova Çanak Ayarlama,Yalova Çanak Montaj,Yalova Uydu Çanak Montajı,Yalova Uydu Arıza Servisi,Yalova Uydu Montajı,Yalova Uydu Bulma,Yalova Uydu Bağlama,Yalova Uydu Ayarlama,Yalova Uydu Bakim,Uydu Kurulum,Yalova Uydu Onarım,Yalova Uydu Çalışmıyor,Yalova Uydu Destek,Yalova Anten Ayarı,Yalova Uyducuları,Yalova Anten Montajı,Yalova Anten Kurulum,Yalova Anten Kurulumu,Yalova Antenciler,Yalova Çanak Uydu Ayarlama,Yalova Uydu Anten Ayarlama,Yalova TV Uydu Bağlantısı

,Yalova Uydu Çanak Kurulumu,Yalova Görüntülü Uydu Ayarlama,Yalova Uydu Çanak Anten Kurulumu,Yalova Uydu Anten Servisi Kurulumu,Yalova Çanak Anten Montaj Servisi,Yalova ,Uydu Tamircileri,Yalova En Yakın Uydu Servisleri,Yalova Uydu Kurulumu Yapan Yer,Yalova Uydu Tamiri Ayarı Servisi,Yalova Uydu Çanak Servisi,Yalova TV Uyducusu iletişim,Yalova TV Çanak Montaj Tel,Uydu Anteni Tamircileri,Yalova Çanak Anten Kurulumu,Yalova Çanak Anten Nakil,Çanak Anten Servisi,Yalova Çanak Anten Montajı,Yalova Çanak Kurulum,Ataşehir Anten Ayarlama,Ataşehir Çanak Ayarlama,Çanak Montaj,

Yalova Uydu Bulma,Yalova Uydu Bağlama,Yalova Uydu Ayarlama,Yalova Uydu Bakim,Uydu Kurulum,Yalova Uydu Onarım,Yalova Uydu Çalışmıyor,Yalova Uydu Destek,Yalova Anten Ayarı,Yalova Uyducuları,Yalova Anten Montajı,Yalova Anten Kurulum,Yalova Anten Kurulumu,Yalova Antenciler,Yalova Çanak Uydu Ayarlama,Yalova Uydu Anten Ayarlama,Yalova TV Uydu Bağlantısı,Yalova Uydu Çanak Kurulumu,Yalova Görüntülü Uydu Ayarlama,Yalova Uydu Çanak Anten Kurulumu,Yalova Uydu Anten Servisi Kurulumu,Yalova Çanak Anten Montaj Servisi,Yalova iptv,Eutelsat, Astra, Hispasat,

Yalova Uydu Anten Çanak Kurulum Servisi

Yalova uydu anteni tamircileri, Yalova çanak anten kurulumu, çanak anten servisi,

Yalova çanak anten montajı, Yalova çanak kurulum, Yalova anten ayarlama, çanak montaj,

Yalova uydu arıza servisi, Yalova uydu bulma, Yalova uydu bağlama, Yalova uydu ayarlama,

Yalova uydu bakim, uydu kurulum, Yalova uydu onarım, Yalova uydu çalışmıyor,

Yalova uydu destek, Yalova anten ayarı, Yalova anten kurulum, Yalova anten kurulumu,

Yalova antenciler, Yalova çanak uydu ayarlama, Yalova uydu anten ayarlama,

Yalova tv uydu Bağlantısı, Yalova uydu çanak kurulumu, Yalova uydu çanak anten kurulumu,

Yalova uydu anten servisi kurulumu.

Yalova Uydu Arıza Servisi

Yalova uydu bağlatma, Yalova uydu tamircileri, Yalova en yakın uydu servisleri,

Yalova Uydu kurulumu yapan yer, Yalova uydu çanak servisi, Yalova tv uyducusu iletişim,

Yalova tv çanak montaj tel, Yalova uydu anteni tamircileri,

Yalova uydu anten servisi kurulumu, Yalova çanak anten montaj servisi,

Yalova uydu tamircileri,uydu anteni tamircileri, Yalova çanak anten kurulumu,

çanak anten servisi, Yalova çanak anten montajı, Yalova çanak kurulum,

Yalova Uyducu

Yalova anten ayarlama, çanak montaj, Yalova uydu arıza servisi, Yalova uydu bulma,

Yalova uydu bağlama, Yalova uydu ayarlama, Yalova uydu bakim, uydu kurulum,

Yalova uydu onarım, Yalova uydu çalışmıyor, Yalova uydu destek,

Yalova anten ayarı, Yalova anten kurulum, Yalova anten kurulumu, Yalova antenciler,

Yalova çanak uydu ayarlama, Yalova uydu anten ayarlama, Yalova tv uydu Bağlantısı,

Yalova uydu çanak kurulumu, Yalova uydu çanak anten kurulumu, Yalova uydu anten servisi kurulumu,

Merkezi Sistem, Kumanda Çeşitleri, Uydu Alıcıları, Uydu Kurulumu,
Çanak Anten, LNB Çeşitleri,Uydu Alıcıları ve Servisleri , Yalova

Yalova çanak anten tamircisi, Yalova ‘da canak anten kurulumu

Yalova da canak anten kurulumu,Yalova çanak anten tamiri

Kardelen TV Frekans Bilgileri – Türksat 3A. Yerel televizyon kanalı Kardelen TV, Yalova

merkezli bir televizyon kanalıdır. Genel içerikli yayınlar yapan

kanal; Türksat 3A uydusu ve 11594 V frekansından izlenebilmektedir.

Çalışma saatleri elektronik Yalova antenci bilgi Yalova antenci fiyatları Yalova antenci
iletişim numarası Yalova antenci servisi Yalova antenci şubeleri Yalova antenci
telefon numarası Yalova Palandoken Canak Anten Kurulumu Yalova Televizyon Tamircileri Yalova
Tv Tamircileri Yalova Tv Tamircisi Yalova Yıldızkent Televizyon Tamircisi Yalova ‘un
İlçeleri ve Mahalleleri Palandöken Antenci Palandöken Elektronikçi Palandöken Uyducu

Yalova firma rehberi | Yalova uydu servisi| Yalova uydu servisi| Yalova uydu servisi|

Yalova uydu servisi| Uydu servisleri| Yalova uydu servisi

Merkezi Sistem, Kumanda Çeşitleri, Uydu Alıcıları, Uydu Kurulumu, Çanak Anten, LNB Çeşitleri

IPTV Nasıl Çalışır?

IPTV olayında önceden kaydedilmiş yayınlar sunucularda barındırılıyor. Bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz ve internet bağlantısı yapılabilen kutular yardımıyla, bu yayınları izleyebiliyorsunuz.

Bilgisayara bağladığınız kutu, şifrelenmiş veri paketlerini internet üzerinden alıyor. Yükleyeceğiniz yazılım bu verileri ve şifreleri çözüyor ve internet üzerindeki yayınları izleyebilmenizi sağlıyor. İşin bütün sırrı sunuculardadır.

IPTV Nasıl Kurulur?

İnternet üzerinden abone olabileceğiniz birçok firma var. Firma size IPTV kutusu adı verilen bir cihaz gönderiyor. Tıpkı çanak anten ve Receiver yani alıcı gibi düşünün. Alıcı size gönderilen IPTV kutusudur.

Kutunun içinde adaptör ve HDMI kablosu bulunur. HDMI kablosunu bilgisayara takarsınız. Kutunun arkasında ise eternet kablosunun bağlanacağı soketler bulunur. Güç adaptörünü prize bağlarsınız. Böylelikle sistem tamamlanmış olur. Bu işin donanım kısmıdır.

 

Yazılım kısmında ise firma size M3U uzantılı link gönderir. Bu linkte kanal listesi ve bu kanalları izleyebilmeniz için gereken şifreler bulunur. Bu listede aynı zamanda satın aldığınız paketin süresi gibi bilgilerde yer alır. Ayrıca hangi sunucudaki yayınların izleneceği bilgisi de yer alır. M3U uzantılı dosyayı, USB cihazına kaydedip, size verilen kutuya kopyalamanız gerekir.

IPTV Özellikleri

IPTV nedir nasıl alınır sorusunu yanıtladıktan sonra sıra geldi özelliklerine… Aşağıda maddeler halinde internet televizyonunun özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Kolay kullanılan bir arayüze sahiptir.
Kurulumu son derece kolaydır.
Şifre ve M3U özellikli dosya sayesinde, sizden başka kimse izleyemez.
Birçok dilde kullanım seçeneğine sahiptir.
Binlerce kanalı izleme imkanı verir.
Tüm tarayıcılarda sorunsuz olarak çalışır.
4K Ultra HD görüntü kalitesine sahiptir.
Akıllı Televizyonlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde de izleyebilirsiniz. Cep telefonlarında IPTV uygulamalarını bulabilirsiniz.