Kırklareli Uydu Servisi Anten Tv Servisi

 

Kırklareli tv tamiri, uydu kurulumu, uydu montajı, merkezi uydu sistemi, olarak Kırklareli ve çevresinde uydu servisi hizmeti vermekteyiz.

 

Uydu Anten Arıza Servis / Fiyat Listesi

Kırklareli uydu servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz!

Uydu Servisi olarak alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile Kırklareli uydu servisi, uydu arıza, uydu tamiri, uydu kurulumu, uyducu, en yakın uydu servisi, uydu tamircisi ve benzeri teknik arızalarınızda oluşabilecek tüm arıza bakım ve onarım hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz.

15 yılı aşkın bir süredir Kırklareliun’un tüm semt ve mahallelerine hizmet vermekte olan Kırklareli Uydu Servisi olarak, size en yakın uydu servisi saha çalışanlarımızı yönlendirerek uydu arızanızın çok hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamaktayız.

Kırklareli Uydu Servisi

Tam donanımlı araçlarımızla size Kırklareli en yakın uydu tamircisi saha çalışanlarımız olduğunu belirtir, firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımızın iş uzmanlığı ve iş güvenliği sertifikalarının tam olduğunu beyan ederiz.

DİKKAT!

Değerli müşterilerimiz, belgesi eksik olan servis çağırdığınızda oluşabilecek herhangi bir iş kazası vs. meydana geldiğinde sizlerin de sorumlu tutulabileceğini unutmayınız. İşinizi profesyonel ekiplere bırakmak en doğrusu olacaktır.

Uydu Nedir?

İçerisinde çanak anten, LNB, uydu alıcısı ve bunların bağlantısında kullanılan koaksiyel kablo ve ekipmanların bulunduğu, uydunun dünyaya geri gönderdiği sinyalleri alıp kullanmamıza yarayan sistemlere uydu denir.

Uydu Cihazı/Uydu Alıcısı Nedir?

Uydudan yeryüzüne gelen sinyallerin LNB yardımıyla uydu cihazına ulaşan sinyallerin işlenmesi sonucu bu sinyallerin TV’de görüntüye çevirme işlemini gerçekleştiren cihazlara uydu cihazı veya uydu alıcısı denir.

Teknolojinin ilerlemesi ile uydu cihazları HD uydu cihazı ve SD uydu cihazı olarak ikiye ayrılmaktadır. Günümüzde aktif olarak HD uydu cihazları ve türevleri daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

HD uydu cihazları yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi anlamına gelmektedir. SD uydu cihazlarına göre daha pahalıdır ancak günümüzde her bütçeye uygun HD uydu cihazları mevcuttur ve ulaşılması kolay cihazlardır.

Uydu Cihazı/Uydu Alıcısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uydu cihazı veya uydu alıcısı alırken dikkat edilmesi gereken pek çok madde bulunmaktadır. Aldığınız uydu alıcısı, yetkili servisi olup olmaması, kanalların hızlı geçiş sağlanabilmesi, donma ve kasma gibi sorunların yaşanmaması herkes için önemli bir konudur.

Bunların yanı sıra HDMI girişinin olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Günümüzde artık HDMI girişli uydu alıcısı yok denecek kadar az ancak bu konu hakkında bilginiz yoksa yanlış tercih yapma ihtimaliniz bir hayli yüksek. HDMI girişli uydu alıcısı sayesine görüntü kalitesi daha güzel olacak ve seyir zevkiniz artacaktır. SCART girişli eski sistem dediğimiz teknoloji ne yazık ki görüntü kalitesini güzel olarak verememektedir.

Diğer bir unsurda almış olduğunuz uydu alıcısının BLUETOOTH ve/veya WI-FI gibi özelliklere sahip olup olmamasıdır. Bu özelliklere sahip bir uydu alıcısı almakta fayda var.

Bir diğer husus ise uydu alıcınızın UPDATE yani güncelleme alıp almamasına bakılması gerekmektedir. Son olarak almış olduğunuz cihazınızın garanti süresine bakın ve garantisiz, faturasız asla ürün almayın.

Tüm bu seçeneklere göz atarak kendinize doğru bir uydu alıcısı satın alabilirsiniz.

En Kaliteli Uydu Alıcı ve Uydu Cihazı Markaları – Kırklareli Uydu Servisi

Günümüzde artan yoğun rekabetten dolayı pek çok marka üstün kalite hizmet anlayışı ile müşterilerine hitap etmektedir ancak yılların verdiği tecrübe ve birikim ile bu alanda hizmet veren bazı markalar bulunmaktadır.

Kaliteli uydu alıcı ve uydu cihazları markaları sırası karışık olacak şekilde Goldmaster, Next & Nextstar, Showmax, Digiline, TürksatAmstrad, Baff, Botech, Yumatu, Tekniksat, Starbox, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Trident, Neta, Redline, Kawai markalardır.

Uydu Arıza Çeşitleri

1. Uydu Kablosu Arızası

Uydu kablosu, uydu cihazı ile uydu anteni arasındaki sinyali iletmeyi sağlayan sinyal aktarıcı kablodur. RGU6 olarak TSİ standartlarında üretimi yapılmaktadır Uydu kablosu %100 bakır olması gerekmektedir.

Uydu Kablomun Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Tespit Edebilirim? – Kırklareli Uydu Servisi

Kullanmakta olduğunuz uydu kablosunun orijinal olması önemlidir. Zira orijinal olmayan kabloların ömrü kısa olur ve uydu sisteminize ciddi zararlar verebilmektedir. Uydu kablonuzun orijinal olup olmadığını ise ilk olarak TSI bandrolünün olup olmadığını kontrol ederek çok kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Eğer bandrol yoksa dış ve iç saçaklarının bakır mı bakırsa renginin sarı olup olmadığına göz atmanız gerekmektedir. Tüm bu adımları yapamıyorsanız, mıknatıs yardımı ile kontrol edebilirsiniz. Eğer mıknatıs yapışır ise o kablonun bakır değil demir karışım olduğu anlaşılmaktadır.

Eğer bu adımların hiçbirini yapamıyorsanız uzman bir ekipten destek alabilirsiniz. Kırklareli Uydu Servisi’ni arayarak alanında uzman ekibimizden destek alabilir ve arızanızın çok hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

2. LNB Kablo Arızası – Kırklareli Uydu Servisi

LNB kablonuz sinyal gücünü kaybetmiş olabilir. Bunun en sık karşılaşılan sebeplerinden bir tanesi LNB ucundaki plastiğin kırılmış veya zamanla aşınan bu parçanın işine yağmur veya kar suyu girmiş olması sebebiyle arıza vermiş olmasıdır.

Bu durumda LNB kablonun teknik cihaz ile ölçümü yapılarak kontrol edilmesi gerekmektedir.

Uydu cihazınız arıza yapmış ve arızasını tespit edemiyorsanız, profesyonel uydu servisi hizmeti veren firmalardan destek alın. Aksi takdir de hem kendinize hem de tüm sisteminize zarar verebilirsiniz. Kırklareli Uydu Servisi olarak profesyonel uydu anten, çanak anten, uydu tamir gibi pek çok hizmeti 7/24 verdiğimizi unutmayın.

3. Uydu Cihazı Sinyal Arızası

Uydu cihazı sinyal arızası için uydu anteninize müdahale edilmesi gerekmektedir. İlk adım olarak uydu anteninin montaj kolunun sağlamlığı test edilmelidir ve sağlam değilse montaj kolunun sağlamlaştırılması gerekmektedir. Diğer adım olarak uydu anteninin deforme olup olmadığının kontrol edilmesi gerek ve LNB tutucu kolunun sağlamlığı kontrol edilmelidir.

Son adım olarak uydu ayar cihazı ile uydu yön bulma işlemini yapılarak işlemlerinin yapılması gerekmekte ve ileride oluşabilecek olası arızalar için gerekli yön işaretlemelerinin yapılması gerekmektedir. Bu sayede uydu antenine tekrar müdahale edildiğinde yönünün kolayca bulunması sağlanmaktadır.

4. Uydu Anten Ayarı Arızası – Kırklareli Uydu Servisi

Bulunduğu yere sağlam bir şekilde monte edilmeyen uydu anteni olası bir durumda yerinden oynamış olabilir ve bu sebepten dolayı uydu anten ayarı arızası almış olabilirsiniz.

Bu sorunun çözümü ise ilk olarak uydu cihazı yön bulucu aleti ile uydu anteninin yönü tekrardan tespit edilip bulunduğu yere sağlam bir şekilde monte edilerek sorunun çözümü sağlanmaktadır.

Uydu anteni tesisatı ve kablolar sağlam ve buna rağmen uydu cihazınız sinyal sorunu veriyor ise öncelikle cihazınıza RESET atılmalıdır. Resetleme işlemi yapıldıktan sonra tekrar yükleme yapılmalıdır.

Tüm bu işlemlere rağmen halen sorun çözülmemişse, sorun uydu cihazı toner kısmının yanmış olmasından dolayı olabilir. Gerekli ölçümler yapılıp, toner değişimi sağlandıktan sonra sağlıklı bir şekilde uydu cihazınızı kullanmaya devam edebilirsinizKırklareli Uydu Servisi

Kırklareli Uydu Servisi | 7/24 Garantili ve Faturalı Hizmet!

Kırklareli Uydu Servisi, Kırklareli Çanak Anten Servisi, Kırklareli Uyducu, Kırklareli Uydu Tamircisi ve tüm hizmetlerimizi 7/24 vermekteyiz!

Kırklareli Uydu Servisi Hizmetlerimiz

 • Kırklareli Uydu Servisi
 • Kırklareli Uydu Arıza
 • Kırklareli Uydu Bakım ve Onarım
 • Kırklareli Uydu Cihazı Servisi
 • Kırklareli Uyducu
 • Kırklareli Uydu Tamircisi
 • Kırklareli Uydu Anten Servisi
 • Kırklareli LNB servisi
 • Kırklareli Uydu Anten Kurulumu
 • Kırklareli Uydu Cihazı Tamiri
 • Kırklareli Uydu Anten Servisi
 • Kırklareli Uydu Yön Bulma
 • Kırklareli Uydu Alıcı Servisi
 • Kırklareli Çanaksız Uydu Servisi
 • Kırklareli Uydu Cihazı Kanal Yükleme
 • Kırklareli Uydu Cihazı Forma Atma
 • Kırklareli Uydu Cihazı Kanal Güncelleme

ve çok daha fazla hizmeti garantili ve faturalı olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz.

Uydu Cihazı Güncelleme Nasıl Yapılır?

Uydu cihazı veya kendinden uydulu televizyonlar içerisinde TKGS bulunmaktadır. TKGS açılımı, TÜRKSAT Kolay Güncelleme Servisi anlamına gelmektedir. Bu servisi kullanabilmeniz için öncelikle bulunduğunuz binadaki sistemin merkezi mi yoksa bireysel yani tek size mi ait olup olmadığının bilinmesi gerekmektedir.

Bireysel antene sahipseniz ayarlardan “ tek anten “ kısmını seçmelisin. Eğer merkezi sisteme sahipseniz “çoklu kullanımı “ seçip Anten 1 TÜRKSAT Aparat TKGS otomatik konum da bırakarak kanallarınızı kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Kanal bulma ve güncelleme adımını yaptıktan sonra kanal taşımak veya silmek için TKG konumunu “ kullanıcı “ konumuna getirmelisiniz. Bu sayede kanallarınız siz güncelleyene kadar herhangi bir değişikliğe uğramayacaktır.

Uydu Kanal Yüklemesi Nasıl Yapılır? – Kırklareli Uydu Servisi

Kanal yüklemesi yapmak için öncelikle fabrika ayarlarına dönmeniz gerekmektedir. Tanımlı kanal listeniz varsa tanımlı kanal listesiniz sildikten sonra anten ayarlarına gelmelisiniz. Anten ayarlarında kullandığınız uydu kadar seçim yapmalısınız.

Tek uydu kullanıyorsanız tek iki uydu kullanıyorsanız birincil uyduyu TÜRKSAT ikincil uyduyu ise HOTBIRT yapmalısınız. Bu adımdan sonra antenleri ara butonuna basarak istenilen uyduların yüklemesini başarılı bir şekilde yapmış olacaksınız.

Yükleme işlemi bittikten sonra ise kaydet seçeneğine basarak kanallarınızı başarılı bir şekilde kaydetmiş olacaksınız. Sıralaması karışık çıkan kanallarınızı yukarıda bahsettiğimiz adımları uygulayarak istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Kırklareli Çanak Anten Servisi

Kırklareli çanak anten servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz! Usta Uydu Servisi olarak alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile çanak anten arıza, çanak anten bakım, çanak anten tamiri, profesyonel çanak anten servisi, çanak anten kurulum, çanak anten montajı ve benzeri teknik arızalarınızda oluşabilecek tüm hizmetleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz.

15 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine hizmet vermekte olan Kırklareli Uydu Servisi, çanak anteninizde oluşan tüm arızalarınıza karşı size Kırklareli en yakın çanak anten servisi saha çalışanlarımızı yönlendirerek çanak anten arızanızın çok hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamaktayız.

DİKKAT!

Değerli müşterilerimiz, belgesi eksik olan servis çağırdığınızda oluşabilecek herhangi bir iş kazası vs. meydana geldiğinde sizlerin de sorumlu tutulabileceğini unutmayınız. İşinizi profesyonel ekiplere bırakmak en doğrusu olacaktır.

Kırklareli Çanak Anten Servisi Hizmetlerimiz

 • Kırklareli Çanak Anten Servisi
 • Kırklareli Çanak Anten Arıza
 • Kırklareli Çanak Anten Bakım ve Onarım
 • Kırklareli Çanak Anten Yön Bulma
 • Kırklareli Çanak Anten Kurulum
 • Kırklareli Çanak Anten Montajı
 • Kırklareli Çanak Anten Ayarlama
 • Kırklareli Çanak Anten Tamircisi
 • Kırklareli Delikli Çanak Anten Servisi
 • Kırklareli Parabolik Çanak Anten Servisi
 • Kırklareli Offset Çanak Anten Servisi
 • Kırklareli Flat Çanak Anten Servisi
 • Kırklareli Multifocus Çanak Anten Servisi
 • Kırklareli Yeni Nesil Çanak Anten Servisi

ve çok daha fazla çanak anten servisini garantili ve faturalı olarak 7 gün 24 saat vermekteyiz.

Kırklareli Çanak Anten Servisi

Tam donanımlı araçlarımızla size Kırklareli en yakın çanak anten tamircisi saha çalışanlarımız olduğunu belirtir, firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımızın iş uzmanlığı ve iş güvenliği sertifikalarının tam olduğunu beyan ederiz.

Çanak Anten Nedir?

Çanak anten, uydu sinyallerini almak ve göndermek için kullanılmaktadır. Sinyaller LNB’ye yansıtılıp görüntünün yakalanmasını sağlamaktadır. Çanak anten kullanım amacına göre farklı özellikler ve ebatlarda üretilmektedir. Çanak antenler, PARABOLİK Çanak Anten, OFFSET Çanak Anten, FLAT Çanak Anten ve MULTIFOCUS Çanak Anten başlıklarıyla listelenmektedir.

Çanak Anten Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

1. PARABOLİK Çanak Anten

Bu tip antenler geniş açılı antenlerdir. Diğer anten türlerine göre daha fazla bombelidir. Gökyüzüne daha geniş açıyla bakan bu anten türünde uydudan gelen sinyallerin en yüksek verimlilikle yakalanması amaçlanmaktadır.

2. OFFSET Çanak Anten

Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan anten çeşitlerinin başında gelen bu anten türü elips şeklinde tasarlanmıştır. PARABOLİK antene göre daha verimli bir anten türüdür.

3. FLAT Çanak Anten

Düz anten çeşidi olan bu anten türü genellikle kare şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Boyut olarak diğer antenlere göre daha küçük bir yapıya sahiptir.

4. MULTIFOCUS Çanak Anten

Çoklu odaklanmaya sahip anten türüdür. Birden fazla LNB montajı kapasitesine sahiptir, bu sayede birden fazla uydu sinyali yakalamaktadır. Yukarıdaki yazımızda da bahsettiğimiz çoklu anten kullanıcıları bu kategoride yer almaktadır. Bu anten türleri farklı odak noktalarından sinyal alabilmektedirler.

Kırklareli Uydu Servisi

Çanak Anten Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çanak anten almadan önce, bazı kriterlere dikkat ederek seçim yaparak doğru bir çanak anten seçimi yapmak önemlidir. Kar, yağmur, fırtına gibi zorlu hava koşullarında yayınınızın kesilmemesi, zamanla parçaların aşınmasından dolayı sürekli problem yaşamamak için kaliteli çanak anten seçimi yaparak çanak anten arızasının önüne geçmiş olursunuz.

Çanak anten seçimi yaparken sadece çanak anteni kaliteli alıp diğer bileşenlerini kalitesiz almanız dahilinde yine aynı sorunları yaşayacağınızı belirtmek isteriz.

Çanak anten alırken, çanak antenle birlikte, F konektörü, LNB kablosu gibi diğer bileşenlerin de kaliteli olmasına özen gösteriniz. Bu bileşenleri kalitesiz almanız dahilinde zamanla çatlayarak su vs. alabilir ve arızalar yaşayabilirsiniz.

Çanak Anten Arıza Sebepleri

Çanak anten arızası yaşıyorsanız bunun pek çok farklı sebebi olabilmektedir. Çanak anten sinyal yok arızası ve çanak anten sinyal az gibi arızalar alıyorsanız, uydu cihazınız hata veriyorsa sebepleri aşağıda yazdıklarımız maddelerden herhangi biri olabilir.

 1. Çanak anten montajı düzgün yapılmadığından dolayı zamanla montaj vidalarının gevşeyerek çanak anten ayarı bozulmuş olabilir. Bu sorunu yaşıyorsanız, çanak anten montajının yapıldığı tüm vida ve dübellerin sağlamlığı test edilmelidir. Tespit sonrası arızalı olan dübel ve vidaları sağlam vida ve dübel ile değiştirilmelidir.
 2. LNB plastiği özelliğini yitirmiş ve LNB hassas ayarı bozulmuş olabilir. LNB plastiği kırılmış ve deforme olmuş ise LNB plastiği değişimi yapılarak sorun giderilir.
 3. Çanak anten taşıyıcı kolu kırılmış veya çürümüş olabilir. Bu sorunu yaşıyorsanız çanak antenin yerinden sökülmeli, sonrasında ise sökülen çanak antenin LNB kulu yerinden çıkarılarak yeni parçanın monte edilmesi gerekmektedir. Bu adımlardan sonra çanağın taşıyıcı koluna tekrar takarak çanak antenin ayarı yapılıp kullanmaya devam edebiliriniz.
 4. LNB odak noktası ayarı bozulmuş olabilir.

Kırklareli Uydu Servisi

Çanak anten arıza, çanak anten sinyal yok veya çanak anten kurulumu gibi pek çok hizmetimizden faydalanmak için Usta Uydu Servisi’ni 7/24 arayabilirsiniz. Sizler için en uygun çanak anten fiyatları ile en yakın çanak anten tamircisi saha çalışanlarımız ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

Çanak Anten Kurulumu

Çanak anten kurulumu öncesi ilk dikkat edilmesi gereken husus çanak antenin montajının yapılacak yerin iyi seçilmesi gerekmektedir. Aksi halde çanak anten sinyal arızası sorunu yaşayabilirsiniz.

Uydunun yönünü seçtikten sonra izlemek istediğiniz uydu için standartlara uygun çanak anten ile sinyalin tam çektiğine dair çanak anten cihazı ile kontrol yapılmalıdır. Gerekli kontroller sonrası çanak anten montajının yapılacak yeri işaretlenmeli ve delikleri açılmalıdır.

Gerekli işlemler sonrasında montaj yapmak için çelik dübel ve özel montaj vidaları ile çanak antenin taşıyıcı kolu veya özel demiri montaj yapılacak zemine sağlam bir şekilde sabitlenmelidir.

Sabitleme sonrası çanak anteni uydu yönüne çevirip uydu ayar cihazı ile doğru sinyal seviyesine getirilmeli ve antenin sağlamlaştırma adımları yapılmalıdır. Son adımda ise LNB hassas ayarı yapılarak LNB vidalarının sağlamlaştırılması gerekmektedir. Bu adımları başarılı bir şekilde yaptıktan sonra çanak anten kurulumu yapılmış demektir.

Bundan sonraki adım ise çanak anten ile kullanmakta olduğunuz TV(televizyon) yanına kadar anten kablosunun çekilmesi işlemidir. Bu adımda ise kullanılan aparatın adı F konektördür.

Kaliteli F konektör seçimi çok önemlidir. F konektör ile televizyon arasındaki bağlantı yapılmalıdır. Dahili uydu girişine bağlantısı yapıldıktan sonra kanalların yüklemesi yapılır ve istediğiniz kanalları artık izleyebilir hale gelirsiniz.

Binanızda TV tesisatınız yok ise hat çekme işlemleri sarkıtma yöntemleriyle yapılarak görüntü kirliliğine yol açmaktadır. Kırklareli Uydu Servisi olarak çanak anten kurulumu adımlarında gerekli estetik yapıyı bozmadan kurulum yaptığımızı beyan ederiz.

Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Servisi

Kırklareli merkezi sistem uydu servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz! Usta Uydu Servisi olarak alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile merkezi uydu sistemi arıza, merkezi uydu sistemi sinyal yok arızası, merkezi uydu sistemi santral arıza, merkezi uydu sistemi servisi, merkezi uydu sistemi kurulumu ve benzeri teknik arızalarınızda oluşabilecek tüm arıza bakım ve onarım hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz.

15 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine hizmet vermekte olan Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Servisi olarak, size en yakın merkezi uydu sistemi servisi saha çalışanlarımızı yönlendirerek arızanızın çok hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamaktayız.

Tam donanımlı araçlarımızla size en yakın merkezi uydu sistemi tamircisi saha çalışanlarımız olduğunu belirtir, firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımızın iş uzmanlığı ve iş güvenliği sertifikalarının tam olduğunu beyan ederiz.

Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Servisi Hizmetlerimiz

 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Servisi
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Arıza
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Bakım ve Onarım
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Santral Arıza
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi TV arıza
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi LNB arıza
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Sinyal Yok
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Uydu Ayarı
 • Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Montaj

ve çok daha fazla Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi servisini garantili ve faturalı olarak 7 gün 24 saat kesintisiz vermekteyiz.

Garantili ve Faturalı Kırklareli Merkezi Uydu Sistemi Servisi

Tam donanımlı araçlarımızla size Kırklareli en yakın merkezi uydu sistemi servisi saha çalışanlarımız olduğunu belirtir, firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımızın iş uzmanlığı ve iş güvenliği sertifikalarının tam olduğunu beyan ederiz.

Merkezi Uydu Sistemi Nedir?

Merkezi uydu sistemi, bir merkezden tüm noktalara yayın almasını sağlayan uydu sistemine denir. Toplu yaşam alanlarında çanak kirliliğinin önüne geçmesinde büyük önem taşımaktadır. Dijital, HD ve 4K ULTRA HD uydu yayınlarından toplu olarak faydalanma imkanına sahiptir.

Tek merkezden tüm yaşam alanlarına yayın sağlamaktadır. Özellikle siteler, otel ve iş yerleri merkezi uydu sistemlerini yoğun olarak kullanmaktadırlar. Merkezi uydu sistemi her bir kullanıcı için ayrı ayrı çanak anten vb. kurulumları yapmanın önüne geçer.

Merkezi Uydu Sistemi AKırklarelitajları Nelerdir? – Kırklareli Uydu Servisi

Merkezi uydu sisteminin en büyük aKırklarelitajlarından bir tanesi her bir kullanıcı için çanak anten vb. kurulumların olmaması ve tek bir noktadan yönetilmesidir. Bu sayede gerek maliyet gerekse görüntü kirliliğinin önüne geçilmiş olunur.

Site, otel ve iş yerleri gibi toplu yaşam alanlarında yoğun olarak kullanılan merkezi uydu sistemleri ayrıca kamera bağlantısı entegrasyona da sahip olma özelliğini taşır.

Merkezi Uydu Sistemi DezaKırklarelitajları Nelerdir? – Kırklareli Uydu Servisi

Merkezi uydu sisteminin dezaKırklarelitajı yok denecek kadar azdır. Merkezi uydu sistemleri aslında çok dayanıklı ve arıza riski çok düşük bir sistemdir lakin olası bir sistem arızasında kullanıcıların TV, kamera gibi erişimleri kesilir.

Merkezi Uydu Sistemi Arıza Sebepleri

1. Merkezi Uydu Sistemi LNB Arızası – Kırklareli Uydu Servisi

LNB dış etkenlerden dolayı veya aşırı akı sonucu arızalanabilir. Arızalanan LNB değiştirilip yenisi takılarak sorun çözülür.

2. Merkezi Uydu Sistemi Çanak Anten Arızası – Kırklareli Uydu Servisi

Montajı yapılan çanak anten zorlu hava koşullarından ötürü arıza yapmış olabilir. Anten ayarı yeniden yapılarak sorun çözülür.

3. Merkezi Uydu Sistemi Adaptör Arızası – Kırklareli Uydu Servisi

Şebekedeki akımın dengesizliği sonucu veya bağlanış olan adaptörün amperinin yetersiz kalmasından dolayı zamanla ısınarak bozulabilir. Bu sorunun çözümü ise gereken watt ve amperde adaptör takarak sorunun çözümü sağlanır.

4. Merkezi Uydu Sistemi Dağıtıcı Santral Arızası – Kırklareli Uydu Servisi

5. Merkezi Uydu Sistemi Çanak Anten ile Dağıtıcı Arasındaki Kablo Arızası

Kırklareli Televizyon Servisi

Kırklareli televizyon servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz! Usta Uydu Servisi olarak alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile televizyon arıza, televizyon ses yok arızası, televizyon ekran kararması arızası, televizyon tamiri, televizyon tamir servisi ve benzeri teknik arızalarınızda oluşabilecek tüm arıza bakım ve onarım hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz.

15 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine hizmet vermekte olan Kırklareli Televizyon Servisi olarak, size Kırklareli en yakın televizyon servisi saha çalışanlarımızı yönlendirerek arızanızın çok hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamaktayız.

Garantili ve Faturalı Kırklareli Televizyon Servisi

Tam donanımlı araçlarımızla size Kırklareli en yakın televizyon tamircisi saha çalışanlarımız olduğunu belirtir, firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımızın iş uzmanlığı ve iş güvenliği sertifikalarının tam olduğunu beyan ederiz.

Kırklareli Televizyon Servisi Hizmetlerimiz

 • Kırklareli Televizyon Servisi
 • Kırklareli Televizyon Tamiri
 • Kırklareli En Yakın TV Tamircisi
 • Kırklareli Televizyon Tamir Servisi
 • Kırklareli Televizyon Kanal Yükleme
 • Kırklareli Televizyon Kanal Güncelleme
 • Kırklareli Televizyon Bakım ve Onarım
 • Kırklareli Televizyon Cızırtı Sesi Arızası
 • Kırklareli Televizyon Aşırı Isınma Arızası
 • Kırklareli Televizyon Ekran Kayması Arızası
 • Kırklareli Televizyon Görüntü Gelmeme Arızası
 • Kırklareli Televizyon Ses Gelmeme Arızası
 • Kırklareli Televizyon Kumandası Arızası
 • Kırklareli IP TV Arızası
 • Kırklareli IP TV Kurulum
 • Kırklareli Televizyon Sinyal Yok Arızası

ve çok daha fazla hizmetimizden yararlanmak ve detaylı almak için istediğiniz saatte bizi arayabilirsiniz.

Kırklareli Garantili ve Faturalı Televizyon Servisi

Tam donanımlı araçlarımızla size Kırklareli en yakın televizyon servisi saha çalışanlarımız olduğunu belirtir, firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımızın iş uzmanlığı ve iş güvenliği sertifikalarının tam olduğunu beyan ederiz.

Kırklareli Televizyon Kurulum ve Montajı

Televizyon kurulumu yapmadan önce ilk olarak televizyonun istenilen bölgeye montajı gerçekleştirilmelidir. İstenilen bölgeye yerleştirilen televizyonun dübel ile montajlama işlemi sonrası uydu anteni kablosunun sinyal ölçümü yapılır.

Sinyal ölçümü sonrası ise televizyonun kanal yüklemesi işlemi için gerekli adımlar uygulanır. Tüm bu adımlar sonrasında televizyonunuz izlenmeye hazır hale gelir.

Televizyon Arızaları Çeşitleri – Kırklareli Uydu Servisi

 • Televizyonum bir süre çalıştıktan sonra ses kalıyor ekran kararıyor arızası
 • Televizyon ekran çatlaması arızası
 • Televizyon çalışırken ekranda karıncalanma arızası
 • Televizyon çalışırken aşırı ısınma arızası
 • Televizyon çalışırken cızırtı gelme arızası
 • Televizyon hoparlörü arızası
 • Televizyon ekran kayma arızası
 • Televizyondan yanık gelme arızası
 • Televizyon sinyal yok arızası
 • Televizyon ekranında yatay çizgiler var arızası

ve pek çok benzeri arızalar yaşayabilirsiniz. Bu arızalar genellikle insanların yaşadığı en sık arızalar listesidir. Bu gibi durumlarda profesyonel destek almanız gerekmektedir.

Marka fark etmeksizin tüm televizyonlarınızda yaşadığınız arıza için Kırklareli Televizyon Servisi olarak size yakın televizyon servisimizle çözüm ortağınız olalım.

Kırklareli IP TV Servisi

IP TV, sinyallerin ana alıcıdan getirilip daha sonrasında ise sunucular üzerinde kullanıcıların cihazlarına görüntü ve sesin aktarılmasıdır. İçerisinde bulunan hazır paketler sayesinde pek çok farklı kanalı izleme imkanına sahiptir. Ç

alışma prensibi diğer yayınlara göre farklıdır. Televizyonunuzun IP numarası üzerinden işlem yapılması işlemini gerektirmektedir. Televizyon veya uydu cihazınıza yükleme yaptırarak IP TV kullanmaya anında başlayabilirsiniz.Kırklareli Uydu Servisi

Kırklareli bölgesi tüm mahallelerine 7/24 kesintisiz uydu çanak anten servisi hizmeti. Tüm hizmetlerimiz garantili ve faturalıdır.

Kırklareli Uyducu

 

Kırklareli Uydu Anten Servisi Kurulum Hizmet İletişim

 

Kırklareli uydu servisi hizmetleri almak istediğinizde tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Firmamız geniş bir hizmet alanında faaliyet göstermektedir. Yeni bir uydu almış olabilir ve montaj ihtiyacınız ortaya çıkabilmektedir. Bunun dışında uydu ayarlarınız bozulmuş ve yeniden ayar yapılması ya da uydunuzla ilgili farklı arızalar ortaya çıkmış ve bu arızaların giderilmesi gerekmektedir. Bu ve buna benzer tüm sorunlarda bizimle iletişime geçin.

Firma olarak yalnızca Kırklareli ile sınırlı da değiliz. Hizmet alanımız ve planlama kabiliyetimiz son derece geniştir. Servis randevu saatlerini sizin uygunluğunuza göre ayarlamaktayız. Size uygun olan saatte teknik personellerimizi size yönlendiriyor ve talebiniz ile aynı gün hizmet verebiliyoruz. Hizmetlerimizin bir diğer önemli artısı da ücretlerdir. Servis ve yedek parça ücretlerimiz son derece uygun ve çok avantajlı ödeme olanakları ile sunulmaktadır.

 

Kırklareli Uydu Montaj Servisi

 

Kırklareli Uydu Servisi, çanak anten, tv, televizyon uydu sistemi Kırklareli uydu bağlatma, Kırklareli uydu tamircileri, Kırklareli en yakın uydu servisleri, Kırklareli Uydu kurulumu yapan yer, Kırklareli uydu çanak servisi, Kırklareli tv uyducusu iletişim, Kırklareli tv çanak montaj tel, Kırklareli uydu anteni tamircileri, Kırklareli uydu anten servisi kurulumu, Kırklareli çanak anten montaj servisi, Kırklareli uydu tamircileri,

 

Kırklareli Uydu Anten Çanak Kurulum Servisi

 

Kırklareli uydu anteni tamircileri, Kırklareli çanak anten kurulumu, çanak anten servisi, Kırklareli çanak anten montajı, Kırklareli çanak kurulum, Kırklareli anten ayarlama, çanak montaj, Kırklareli uydu arıza servisi, Kırklareli uydu bulma, Kırklareli uydu bağlama, Kırklareli uydu ayarlama, Kırklareli uydu bakim, uydu kurulum, Kırklareli uydu onarım, Kırklareli uydu çalışmıyor,

Kırklareli uydu destek, Kırklareli anten ayarı, Kırklareli anten kurulum, Kırklareli anten kurulumu, Kırklareli antenciler, Kırklareli çanak uydu ayarlama, Kırklareli uydu anten ayarlama, Kırklareli tv uydu Bağlantısı, Kırklareli uydu çanak kurulumu, Kırklareli uydu çanak anten kurulumu, Kırklareli uydu anten servisi kurulumu.

 

Kırklareli Uydu Arıza Servisi

 

Kırklareli uydu bağlatma, Kırklareli uydu tamircileri, Kırklareli en yakın uydu servisleri, Kırklareli Uydu kurulumu yapan yer, Kırklareli uydu çanak servisi, Kırklareli tv uyducusu iletişim, Kırklareli tv çanak montaj tel, Kırklareli uydu anteni tamircileri,

Kırklareli uydu anten servisi kurulumu, Kırklareli çanak anten montaj servisi, Kırklareli uydu tamircileri,uydu anteni tamircileri, Kırklareli çanak anten kurulumu, çanak anten servisi, Kırklareli çanak anten montajı, Kırklareli çanak kurulum,

 

Kırklareli Uyducu

 

Kırklareli anten ayarlama, çanak montaj, Kırklareli uydu arıza servisi, Kırklareli uydu bulma, Kırklareli uydu bağlama, Kırklareli uydu ayarlama, Kırklareli uydu bakim, uydu kurulum, Kırklareli uydu onarım, Kırklareli uydu çalışmıyor, Kırklareli uydu destek, Kırklareli anten ayarı, Kırklareli anten kurulum, Kırklareli anten kurulumu, Kırklareli antenciler, Kırklareli çanak uydu ayarlama, Kırklareli uydu anten ayarlama, Kırklareli tv uydu Bağlantısı, Kırklareli uydu çanak kurulumu, Kırklareli uydu çanak anten kurulumu, Kırklareli uydu anten servisi kurulumu,

Uydu servisi Konusun da Kırklareli daki ekibimiz her türlü model ve yapıdaki uydunun tamiratı, bakımı ve montajı konularında üst kalitede hizmet vermektedir.