Karabük Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi, Karabük Uyducu, Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi, Karabük Televizyon Duvara Montaj Servisi, Karabük Uydu Montajı, Karabük Uyducular, Karabük Anten Tamircisi, Karabük En yakın uyducu ile arıza, bakım ve kurulum hizmetlerimiz ile mağduriyet yaşamamanız için 24 saat uydu servisi ve anten hizmeti hizmeti veriyoruz.

Karabük Uydu & Çanak Anten Kurulumu hizmetimiz ile Karabük ilinin neresinde olursanız olun! Uydu arıza, kurulum ya da bakım işleriniz için. 0 535 661 46 43 nolu telefonu arayın, Karabük Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi, Karabük Uyducu, Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi hizmetlerimiz için hemen uzman yönlendirelim. 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

Karabük Uydu Servisi Numara 0 535 661 46 43

Karabük veya bölgelerinde Uydu Çanak Anten Kurulumu ya da Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu mu yaptırmak istiyorsunuz? Türkiye Uydu Servisleri sizinle. Deneyimli Uydu Kurulumu ve Çanak Anten ustalarımız ile yardımınıza koşuyoruz. 7/24 Türkiye Uydu Servislerini arayabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde Uydu hizmeti, Merkezi Uydu Sistemi hizmeti ya da Televizyon Duvar montaj Hizmeti almak istiyorsanız… Karabük Uydu Çanak Anten Kurulumu hizmeti için uzman ustalarımız hemen adresinize ulaşıyor, uydu kurulum ve bakım hizmeti veriyor. uydu çanak anten montaj hizmeti mi almak istiyorsunuz?

Karabük Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi

Karabük uydu çanak anten kurulumu ve servisi sektörde en deneyimli uyducu ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Karabük bölgesinde uydu servisi fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı uydu çanak anten kurulum ve servis hizmetini size sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Karabük Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi

Karabük merkezi uydu çanak anten kurulumu ve servisi sektörde en deneyimli uyducu ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Karabük bölgesinde uydu servisi fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı merkezi uydu çanak anten kurulum ve servis hizmetini size sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Karabük Uydu Servisi

Karabük bölgesinde uydu servisi arıyorsanız, Türkiye Uydu Servisleri sizin için, uydu servisi alanında uzman ustaları ileKarabük uydu servisi için uygun fiyatlı ve kaliteli işçilik ile hizmet sunar. Uydu servisi arıyorsanız Türkiye Uydu Servisleri yanınızda. Hemen arayın servis kKarabükızı oluşturun, uydu ustası ekibimiz hemen sorununuzu çözmek için yola koyulsun.

Karabük Uydu Servisi Hemen Arayın: 0 535 661 46 43

Karabük Çanak Anten Kurulumu Fiyatları

Bilecek bölgesinde çanak anten kurulumu fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Türkiye Uydu Servisleri Sizin için en uygun fiyatlı çanak modelleri ile evinizin neşesini uygun fiyata geri getiriyor. Çanak anten fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız hemen bize ulaşın, müsait ustamız evinize yada ofisinize anında gelsin.

Karabük TV Uydu Tamircisi

Karabük merkezi ve ilçelerinde uydu servisi arıyorsanız, Türkiye Uydu Servisleri TV uydu tamircisi konusunda ki yıllanmış deneyimi ile 30 dk. içinde servis bölgesinde hizmette olur. Evinizde ki ya da işyerinizde ki tv uydu sorunlarınıza Türkiye Uydu Servisi Tv Uydu Tamircileri ile anında ve uygun fiyatlı çözün.Karabük bölgesinde Uygun fiyatlı ve kaliteli uydu servisinin keyfini yaşayın.

Karabük TV Uydu Tamircisi Hemen Arayın: 0 535 661 46 43

Karabük Uydu Tamircisi

Karabük merkezi ve ilçelerinde uydu tamircisi arıyorsanız, Türkiye Uydu Servisleri uydu tamircisi konusunda ki yıllanmış deneyimi ile 30 dk. içinde servis bölgesinde hizmette olur. Evinizde ki ya da işyerinizde ki tv uydu sorunlarınıza Türkiye Uydu Servisi Tv Uydu Tamircisi ile anında ve uygun fiyatlı çözün.Karabük bölgesinde Uygun fiyatlı ve kaliteli uydu tamircisi servisinin keyfini yaşayın.

Karabük Çanak Anten Servisi

Karabük merkezi ve ilçelerinde çanak anten servisi arıyorsanız, Türkiye Çanak Anten Servisleri çanak anten servisi konusunda ki yıllanmış deneyimi ile 30 dk. içinde servis bölgesinde hizmette olur. Evinizde ki ya da işyerinizde ki tv uydu sorunlarınıza Türkiye Uydu Servisi çanak anten servisi ile anında ve uygun fiyatlı çözün.Karabük bölgesinde Uygun fiyatlı ve kaliteli çanak anten servisinin keyfini yaşayın.

Karabük Çanak Anten Servisi Hemen Arayın: 0 535 661 46 43

Karabük Uyducu

Karabük ‘da uyducu arıyorsanız sektörde ki en deneyimli uyducu ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Karabük bölgesinde uyducu fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı uyducu ‘yu size sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Karabük Televizyon Duvara Montaj Kurulum Servisi

Karabük televizyon duvar montaj kurulum servisi arıyorsanız sektörde ki en deneyimli duvar montaj ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Karabük bölgesinde televizyon duvar montaj kurulum servisi fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı televizyon duvar montaj ustasını size sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Karabük Anten Tamircisi

Karabük ‘da anten tamircisi arıyorsanız sektörde ki en deneyimli anten tamircisi ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Karabük bölgesinde anten tamircisi fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı anten tamir hizmetini sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Karabük Uyducu – Uydu Anten Servisi

Karabük uydu servisi anten servisi TV tamir, LCD TV Tamir ve TV Montaj işlemlerinde kullandığımız yedek parçaların orijinal olması, uzun yıllar Karabük LED TV Servisi sektöründe faaliyet gösteriyor olmamız, teknik donanımımızın tam olması, personelimizin uzmanlık seviyesi maksimum olması ve size sunacağımız pozitif yararın çok olması yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimden kaynaklanmaktadır.

Farklı arıza kayıtları ile çKarabük merkezimize ulaşan müşterilerimizin durumlarının aciliyetini biliyor, her müşterimize empati yaparak en acil olduğu ilkesi ile yaklaşıyor ve problemi aynı gün içinde gideriyoruz. Sahada bulunan personelimiz siz değerli müşterilerimizden Karabük Televizyon Servisi ile ilgili gelebilecek olan arıza talepleri için mobil olarak sürekli sizlerin hizmetinizdeyiz.

Karabük Televizyon Tamir Servisi

Karabük televizyon tamir servisi Haftanın her günü mesai saatleri içerisinde çalışan çKarabük merkezimiz ve uzman çalışanlarımız da sizlerden gelecek Karabük LED TV Tamir, Karabük LCD TV Tamir ve Karabük TV Montaj taleplerini acil olarak sahadaki mobil ekiplerimizce ileterek siz değerli müşterimizin sıkıntısının saatler içinde çözümlenmesini sağlıyoruz.

Karabük Uyducu – Uydu Anten Servisi

Karabük uydu servisi anten servisi TV tamir, LCD TV Tamir ve TV Montaj işlemlerinde kullandığımız yedek parçaların orijinal olması, uzun yıllar Karabük LED TV Servisi sektöründe faaliyet gösteriyor olmamız, teknik donanımımızın tam olması, personelimizin uzmanlık seviyesi maksimum olması ve size sunacağımız pozitif yararın çok olması yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimden kaynaklanmaktadır.

Farklı arıza kayıtları ile çağrı merkezimize ulaşan müşterilerimizin durumlarının aciliyetini biliyor, her müşterimize empati yaparak en acil olduğu ilkesi ile yaklaşıyor ve problemi aynı gün içinde gideriyoruz. Sahada bulunan personelimiz siz değerli müşterilerimizden Karabük Televizyon Servisi ile ilgili gelebilecek olan arıza talepleri için mobil olarak sürekli sizlerin hizmetinizdeyiz.

Karabük Televizyon Tamir Servisi

Karabük televizyon tamir servisi Haftanın her günü mesai saatleri içerisinde çalışan çağrı merkezimiz ve uzman çalışanlarımız da sizlerden gelecek Karabük LED TV Tamir, Karabük LCD TV Tamir ve Karabük TV Montaj taleplerini acil olarak sahadaki mobil ekiplerimizce ileterek siz değerli müşterimizin sıkıntısının saatler içinde çözümlenmesini sağlıyoruz.

Karabük Uydu Çanak Anten Kurulumu Hizmet Bölgeleri

Eskipazar Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Eskipazar Uydu Çanak Anten Servisimiz Merkez, Çötler, Bölme, İmanlar Mücavir, Domi, İsmetpaşa, Tetikler, Çatacık, Acemler, İmciler, Ericek, Emiroğlu, Küplü, Durallar, Salmanlar, Dereağıl, Seviller, Adiller Yayla Evleri, Gölet, Gevrekler, Karşı, Sinangil, Kartak, Çekiçler, Yayalar, Yukarı Saray, Bekir, Aşağı Bulduk, Şekerler, Emirler, Oruçlar, Yaplan, Musabaşoğlu, Kısaç, Ağırtaş, Örencik, Tepeköy, Beytarla, Sarıahmetler, Yeni, Demirci, Bölme Yayla Evleri, İmamlar, Aşağı Kazlar, Aşağı Saray, Büyüktarla, Doğucular, Eleler, Tiryakioğlu, Haydarlar, Karasu, Kurukavak, Durmuşlar, Yukarı Kazlar, Gövez, Beye, Doruklar, Yukarı Göne, Aşağı Keçeler, Çetiören, Mermer, Dereköy, Eskipazar, İstasyon, Kıranköy, Yamanlar, Dağcıoğlu, Pelitcik, Mutaflar, Dere, Yunisler, Hatipler, Kadıllar, Aksu, Bürnük, Kurudere, Tokmakoğlu, Semerciler, Aşağı Karahasanlar, Çay, Demirciler, Taşmanlar, Yenice, Karaköy, Kirazlar, Kuzdere, Musallar, Meşecik, Çavuşlar, Terzi, Cumaderesi, Yukarı Bulduk, Saraycık, Şıhlar, Türkmenler, Yahyalar, Orta, Kızılcaören, Omurlar, Baldanlar ve Soblan bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Merkez Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Merkez Uydu Çanak Anten hizmetimiz Durhanlar, Karaseyitler, Elezler, Yeşilköy Mücavir, Şirinevler, Hürriyet, Kabaoğlu, Nizamyesir, Öte Karşı(dere Karşısı), Erikler, Kışla, Afet Evleri, Gözür, Sofular, Çay, Namık Kemal, Dereboyu, Hatipoğlu, Yalnızca, Yazıcılar, Kemikler, Yedi Evler, Çandırlar, Merkez (mücavir), Akyol, Kayabaşı, Çerçiler, Beşirağa, Pirinçlik, Seyitler, Kartaltepe, Yenişehir, Benzinlik Küme, Kumluk, Kastamonu Yolu Altı, Yeni, Çakıllar, Yavaşlar, Dibek, Kemaloyman, Akçabük, Aşağı Yaka, Beşbinevler, 5000 Evler 75.yıl, Fevzi çakmak, Orman, Organize Sanayi Bölgesi, Yolboyu, Camiönü, Saray, 5000 Evler Bahçelievler, Okul Sokak, Horozlar, Aşağı, Armağan, Şıhlar, Sökü, Merkez, Cemaller Mevkii, Göklen (mücavir), Güney, Kemaloyman Büyük Sanayi Sitesi, Kalafatlar, Kayadibi, Demirciler, Cemelovası, Yayla Evleri, Değirmen, Tepe, Soğuksu, Cildekısık, Cobu, Sündeller, Bedirler, Heredağ, Ayvaz, Karşı, Selima, Müsellima, Hasanköy, Düzköy, Köseler, Aşağı Aktaş, Kuzey, Yukarı, Meşelik, Harmanlar, Musalla, Yılmazlar, Kışburuncuk, Aşağıköy, Çamlık, Ortaköy, Öte Karşı (üniversite Kampüsü), Öte Karşı (kredi Yurtlar Kurumu), Bayır, Fatih, Güllüce, Kado, Kadıoğlu, Belen, Hamzalar, Cami Sokak, Sarıkonak ve Değirmenönü bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Safranbolu Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Safranbolu Uydu Çanak Anten hizmetimiz Yukarı, İnönü, Ahmet Usta, Kabakçıoğlu, Şabanlar, Safranbolu, Derler, Çevrik Köprü, Alibeyoğlu, Aynuz, Aşcıoğlu, Yenimahalle, Barış, Çeşme, Şamlar, Orta, Gülüstanoğlu, Hisar, Öte, Abdioğlu, Bağlıca, Keller, Çilekli, Yusufbaşoğlu, Düz, Bulamaç, Sülükgölü, Süfeyli, Gölyanı, Emirler, Sandalcıoğlu, Ortaköy, Bağlarbaşı, Yağmurlu, Tayyip Altı, Dere, Seyitler, Karaevli, Kılıçlar, Değirmencioğlu, Sofuoğlu, Okuyucular, Ferhatlar, Çengeloğlu, Göveren, Kurttepesi, Alabaş, Alifaki, Çavuş, Fazlıoğlu, Eyciler, Hatırlık Köy Tarlası, Sarpın, Kırıkoğlu, Karıt Mücavir, Çiftlik, Mahmutoğlu, Aşağıkuz, Pazarkese, Emek, Sallar, Yukarı çavuşlar, Emillahlı, Akçasu, Camikebir, Cemalcaymaz, Esentepe, Hacıhalil, Hüseyinçelebi, İsmetpaşa, Karaali, Musalla, Merkez, Habiller, Sakalar, Bahçelievler, Yunus Emre, Karataş, İrezli, Aşağı, Çay, Çaydüzü, Bağcılar, Köprüyanı, Kooparatif Evleri, Cemaller, Yağcı, Sorguncuk, Demirciler, Keten, Cabbaroğlu, Hanlar, Yanık, Ağabey, Sağıroğlu, Belengur, Cebeci, Alabaşoğlu, Örencik, Çakıl, Kasapoğlu, Karaşer, Susunduk, Köprübaşı, Ömersofu, Çoban, Pirce, Müstekler, Tuzaklı, Hoşafcıoğlu, Atatürk, Yayalar, Osmansökü, Karşıyaka, İzzetpaşa ve Sarıoğlu bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Ovacık Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Ovacık Uydu Çanak Anten hizmetimiz Dağdibi, Beşirağa, Cingiller, Ömerler, Akcapınar, Güney, Eğerciler, Esenler, Sağıroğlu, Esköy, Dodan, Ortaca, Karakoyunlu, Kahveci, Tepe, Kargalı, Mustafa Ağa, Köseler, Ovacık, Akhisar, Toklar, Bicikler, Yayaoğlu, Keçiler, Sütçüler, Sütcü, Hoca, Şamlı, İnceoğlu, Kayalar, Musatlar, Karaağaç, Kızılelma, Yukarı Kayalar, Karagöl, Karşı, Yahyalar, Yukarı Asarcık, Hocaoğlu Köprüsü, Aşağı Asarcık, Çolakoğlu, Yukarı, Hatip, Pazaryeri, Yunuslar, Şaylar, Dökük, Kızık, Sindire, Alkısırak, Ali Bey, Cevre, Osmancık, Orta, Söğütçü, Çay, Göcek, Üzümcük, Deveci, Pehlivanoğlu, Yiğitler, Dabaz Ali, Merkez, Saitler, Aşağı, Asarcık, Çataklıoğlu, Alizayim, Kadı, Yayalar, Eyberler, Saz, Hatipoğlu, Mehmetoğlu, Güneşler, Terzi, Bakırcıoğlu, Aydınlar, Akbıyık, Emirler, Bakırcılar, Süller, Erdegöl, Muradoğlu, Sofular, Dere ve Sarıoğlu bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Yenice Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Yenice Uydu Çanak Anten hizmetimiz Kocaoğlu, Çenesizler, Kestane, Özgünler, Kölemen, Döngeller, Zaimindoruk, Kadıoğlu, Satuk, Yenice, Demirciler, Dere, Kahyalar, Softalar, Karaman Güneyi, Yeni Kocaoğlu, Uzunlar, Manavlar, Serdengeçtiler, Kadı Mezarlığı, Yassıören, Erikciler, Torhun, Halamanoğlu, Uzunkum, Bölükler, Havsalar, Altıparmaklar, Karagüller, Kaptanlar, Yahyalar, Özal, Atatürk, Soğuk Su, Cemberk, Hasanbeyler, Ekmekçiler, Çözler, Hacı ömerler, Çamlar Altı, Sofuoğlu, Çobanlar, Hatıplar, Akmanlar-1, Koymatlar, Hamitoğlu, Düzyer, Çatallar, Orta, Camiyanı, Erfeyli, Taciller, Köseoğlu, Kurtlar, Kırışlar, Alagözler, Tükenmezler, Tabaklar, Köroğlu, Aşağı, Menderes, Hatipoğlu, Bakibeyoğlu, Kazancılar, Kıran, Karşı Kadıköyü, Ömeroğlu, Merkez, Seyisoğlu, Badıran, Yılanlar, Doğancılar, Cıbırlar, Çalıklar, Karapınar, Belen, Yukarı, Bostancılar, Çay, Kapan çukuru, Onanlar, Kadı Değirmendüzü, Arslanlar, Akbıyıklar, Çakıllı, Yardibi, Hatipler, Ayanlar, Akgüloğlu, Çakıroğlu, Hacı Ismailoğlu, Saraydüzü, Cinkavuklar, Yusufbeyoğlu, Balıkısık, Ateşler, Bektaşlar, Yağbasan, Kocamuratlar, Tırpolu, Ahatlar, Ahatlar Düzü, Kızıltoprak, Kirazlar, Kalaycılar, Ustaoğlu, Uzunçam, Bezirciler, Recepbeyoğlu, Ayanlar -1, Taşlı, Çakırlar, Boşnaklar, İncebacaklar, İbrahimbeyler, Karaömerler, Tefenlioğlu, Ömerbaşı, Çayıroğlu, Muratlar, Karakavuz, Karaşlar, Kürtoğlu ve Sarıoğlu bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Efenni Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Efenni Uydu Çanak Anten hizmetimiz Danaşoğlu, Dele, Dağcıoğlu, Çömeç, Hekimli, Küre, Çirişler, Karamehmetoğlu, Karani, Eflani, Avdal, Alt, Merkez, Gökceoğlu, Velişıhlar, Sakalar, İnciğez, Terzioğlu, Türbelioğlu, Fidikler, Nuhoğlu, Tepe, Musluoğlu, Kahyaoğlu, Velifakir, Topuzlu, Bahçeli, Topuz, Çeltekler, Kaya, Numanoğlu, Kapso, Sağıroğlu, Aşağıkonak, Makmara, Rarmaksız, Ömeroğlu, Namazcıoğlu, Şeyhoğlu, Kavutoğlu, Konak, Karapınar, Kaymakcı, Yukarı, Yazıcıoğlu, Yukarı Karlı, Ortakcı, Kızılgelik, Pınarlar, Köçek, Rahmanlar, Yayalar, Oruçlar, Parmaksızlar, Karacaoğlu, Ovacık, Mahmutlar, Kavaloğlu, Kartallar, Kelekoğlu, Murat, Keço, Cortlar, Kenanlar, Kızılcalar, Derler, Malakcıoğlu, Mollaoğlu, Kabaoğlu, Çalış, Kadıoğlu, Müsekoğlu, Kürt, Yantiri, Köle, Rahmanoğlu, Seferbeyoğlu, Maylat, Mazlumlar, Sıtlıkoğlu, Hıdırlı, İmamoğlu, Hünkerler, İnallar, Heslemoğlu, Kadı, Boduroğlu, Çörekli, Candaroğulları, Cevizli, Çukurca, Berberoğlu, Çelebioğlu, Çay, Alhanlar, Kayabaşı, Bicco, Bozarmut, Aşağı Mülayim, Hacıosman, Çeşmeli, Bakacak, Ahmetci, Ahatlar, Çiftlik, Ömüroğlu, Çelebiler, Sarıkayaaltı, Haciz Oğlu, Dere, Karagöz, Akbaş, Şükürşük, Siyamoğlu, Aşağı, Bostancı, Dereköy, Cilver, Beyazıtoğlu, Gocaoğlu, Hasanlar, Yeni, Çaloğlu, Çakırosmanlar, Eyüpoğlu, Ekmekçioğlu, Sofuoğlu, Cücey, Çalıkoğlu, Ekşioğlu, Çukurören, Gülabi, Aslanlar, Çömlekler, Cingöz, Haliloğlu, Kaykıoğlu, Kayadibi, Hacıoğlu, Celepoğlu, Aloğlu, Kayalar, Çiftçiler, Çıraklı ve Tamiş bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.
 • Karabük uydu kurulumu,
 • Karabük uyducu,
 • Karabük uydu anten ayarı,
 • Karabük uydu anten servisi,
 • Karabük Türksat uydu montajı ve kurulumu,
 • Karabük Çanak anten montajı ve kurulumu,
 • Karabük Çanak anten hassas ayarı,
 • Karabük Anten ince ayar bakım montajı,
 • Karabük televizyon tamircisi,
 • Karabük Çanak anten hassas ayarı bakım ve onarımı,
 • Karabük Uydu arızası,
 • Karabük Uydu ayarı,
 • Karabük tv tamiri,
 • Karabük tv servisi,
 • Karabük televizyon servisi,
 • Karabük Çanak anten arızası,
 • Karabük Çanak anten nakil hizmeti,
 • Karabük Merkezi uydu sistemi kurulumu ve tamiri,
 • Karabük uydu alıcısı kurulumu,
 • Karabük televizyon tamiri,
 • Karabük merkezi uydu sistemi,
 • Karabük televizyon tamircisi.