Skip links

Hakkımızda

Dijital Elektronik Alanında #1 Numara

Türkiye Uydu Servisi, Hakkında

Dijital Elektronik olarak 94 yıllında başladığımız elektrik elektronik servis hizmetlerini teknolojinin yön verdiği şekilde ahlak değerlerimizi bozmadan, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve bu değerler doğrultusunda her geçen gün servis ağımızı genişleterek, İstanbul Anadolu yakasına hitap ediyoruz. Günümüzün olmazsa olmazı haline gelen elektrik, elektronik sektöründe farklı çözümler sunuyoruz.

Merkezi uydu sistemleri, karasal yayın, Bilgisyar Networki Ag Sistemleri Alt Yapı Hizmetleri ip TV headent sistemleri gibi birçok seçeneklerimizle Dijital elektronik olarak müşterilerimizin menfaati doğrultusunda ekonomik çözümler sunuyoruz. Tek merkezden yönetilerek İstanbul Anadolu yakası tüm ilçelerinde servis ağımız bulunmaktadır.

Dijital Elektronik olarak Başarımızın sırrı her zaman müşterilerimizi düşünerek attığımız adımlardan gelmektedir. VIP sınıfında üst düzey hizmet kalitemiz için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Müşterilerimize uygun bütçelerle servis imkanı tanırken, gerekli tüm bilgilendirmeyi de kendilerine yapmaktayız. Böylelikle işin sonunda şaşırtıcı faturaları müşterilerimize sunmamaktayız. Onları memnun eden her bir servis çalışmasının altında mutlaka bizim imzamız bulunmaktadır. Dijital elektronik ile Merkezi uydu servisi için de hemen bizimle iletişime geçin ve farkımızı görün. Sadece servis değil aynı zamanda periyodik bakım hizmetimiz ile de sizi yormadan gerekli kontrolleri gerçekleştirelim.

Uydu Çanak Anten Servisi

Hizmete Göz Atın

Televizyon Kurulumu & Duvar Montajı

Hizmete Göz Atın

Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu

Hizmete Göz Atın

İnternet Hattı Kurulumu

Hizmete Göz Atın

Usatmız Ol!

Bölgende Bizden İş Al!

Sürekli Gelir Kazan.

Hizmet Bölgelerimiz

81 ilde size En Yakın Uydu Servisi olduğumuz, hizmet etmekten mutluluk duyduğumuz değerli müşterilerimiz için Hizmet Bölgelerimiz.

Whatsapp
Ara
Uydu Servisi
İletişim