Çorum Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi, Çorum Uyducu, Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi, Çorum Televizyon Duvara Montaj Servisi, Çorum Uydu Montajı, Çorum Uyducular, Çorum Anten Tamircisi, Çorum En yakın uyducu ile arıza, bakım ve kurulum hizmetlerimiz ile mağduriyet yaşamamanız için 24 saat uydu servisi ve anten hizmeti hizmeti veriyoruz.

hızlı Uydu Servisi

 

 

Çorum Uydu & Çanak Anten Kurulumu hizmetimiz ile Çorum ilinin neresinde olursanız olun! Uydu arıza, kurulum ya da bakım işleriniz için. 0 535 661 46 43 nolu telefonu arayın, Çorum Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi, Çorum Uyducu, Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi hizmetlerimiz için hemen uzman yönlendirelim. 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

Çorum Uydu Servisi Numara 0 535 661 46 43

Çorum veya bölgelerinde Uydu Çanak Anten Kurulumu ya da Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu mu yaptırmak istiyorsunuz? Türkiye Uydu Servisleri sizinle. Deneyimli Uydu Kurulumu ve Çanak Anten ustalarımız ile yardımınıza koşuyoruz. 7/24 Türkiye Uydu Servislerini arayabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde Uydu hizmeti, Merkezi Uydu Sistemi hizmeti ya da Televizyon Duvar montaj Hizmeti almak istiyorsanız… Çorum Uydu Çanak Anten Kurulumu hizmeti için uzman ustalarımız hemen adresinize ulaşıyor, uydu kurulum ve bakım hizmeti veriyor. uydu çanak anten montaj hizmeti mi almak istiyorsunuz?

Çorum Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi

Çorum uydu çanak anten kurulumu ve servisi sektörde en deneyimli uyducu ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Çorum bölgesinde uydu servisi fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı uydu çanak anten kurulum ve servis hizmetini size sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Çorum Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu & Servisi

Çorum merkezi uydu çanak anten kurulumu ve servisi sektörde en deneyimli uyducu ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Çorum bölgesinde uydu servisi fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı merkezi uydu çanak anten kurulum ve servis hizmetini size sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Çorum Uydu Servisi

Çorum bölgesinde uydu servisi arıyorsanız, Türkiye Uydu Servisleri sizin için, uydu servisi alanında uzman ustaları ileDiyarbakır uydu servisi için uygun fiyatlı ve kaliteli işçilik ile hizmet sunar. Uydu servisi arıyorsanız Türkiye Uydu Servisleri yanınızda. Hemen arayın servis kÇorumızı oluşturun, uydu ustası ekibimiz hemen sorununuzu çözmek için yola koyulsun.

Çorum Uydu Servisi Hemen Arayın: 0 535 661 46 43

Çorum Çanak Anten Kurulumu Fiyatları

Bilecek bölgesinde çanak anten kurulumu fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Türkiye Uydu Servisleri Sizin için en uygun fiyatlı çanak modelleri ile evinizin neşesini uygun fiyata geri getiriyor. Çanak anten fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız hemen bize ulaşın, müsait ustamız evinize yada ofisinize anında gelsin.

Çorum TV Uydu Tamircisi

Çorum merkezi ve ilçelerinde uydu servisi arıyorsanız, Türkiye Uydu Servisleri TV uydu tamircisi konusunda ki yıllanmış deneyimi ile 30 dk. içinde servis bölgesinde hizmette olur. Evinizde ki ya da işyerinizde ki tv uydu sorunlarınıza Türkiye Uydu Servisi Tv Uydu Tamircileri ile anında ve uygun fiyatlı çözün.Diyarbakır bölgesinde Uygun fiyatlı ve kaliteli uydu servisinin keyfini yaşayın.

Çorum TV Uydu Tamircisi Hemen Arayın: 0 535 661 46 43

Çorum Uydu Tamircisi

Çorum merkezi ve ilçelerinde uydu tamircisi arıyorsanız, Türkiye Uydu Servisleri uydu tamircisi konusunda ki yıllanmış deneyimi ile 30 dk. içinde servis bölgesinde hizmette olur. Evinizde ki ya da iş yerinizde ki tv uydu sorunlarınıza Türkiye Uydu Servisi Tv Uydu Tamircisi ile anında ve uygun fiyatlı çözün.Diyarbakır bölgesinde Uygun fiyatlı ve kaliteli uydu tamircisi servisinin keyfini yaşayın.

Çorum Çanak Anten Servisi

Çorum merkezi ve ilçelerinde çanak anten servisi arıyorsanız, Türkiye Çanak Anten Servisleri çanak anten servisi konusunda ki yıllanmış deneyimi ile 30 dk. içinde servis bölgesinde hizmette olur. Evinizde ki ya da işyerinizde ki tv uydu sorunlarınıza Türkiye Uydu Servisi çanak anten servisi ile anında ve uygun fiyatlı çözün.Diyarbakır bölgesinde Uygun fiyatlı ve kaliteli çanak anten servisinin keyfini yaşayın.

Çorum Çanak Anten Servisi Hemen Arayın: 0 535 661 46 43

Çorum Uyducu

Çorum ‘da uyducu arıyorsanız sektörde ki en deneyimli uyducu ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Çorum bölgesinde uyducu fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı uyducu ‘yu size sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Çorum Televizyon Duvara Montaj Kurulum Servisi

Çorum televizyon duvar montaj kurulum servisi arıyorsanız sektörde ki en deneyimli duvar montaj ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Çorum bölgesinde televizyon duvar montaj kurulum servisi fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı televizyon duvar montaj ustasını size sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Çorum Anten Tamircisi

Çorum ‘da anten tamircisi arıyorsanız sektörde ki en deneyimli anten tamircisi ustalar ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak mağduriyetinizi gideriyoruz. Çorum bölgesinde anten tamircisi fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı anten tamir hizmetini sağlayalım. Hemen bizi (0 535 661 46 43) cep numaramızdan arayın hizmet ayağınıza gelsin.

Çorum Uyducu – Uydu Anten Servisi

Çorum uydu servisi anten servisi TV tamir, LCD TV Tamir ve TV Montaj işlemlerinde kullandığımız yedek parçaların orijinal olması, uzun yıllar Çorum LED TV Servisi sektöründe faaliyet gösteriyor olmamız, teknik donanımımızın tam olması, personelimizin uzmanlık seviyesi maksimum olması ve size sunacağımız pozitif yararın çok olması yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimden kaynaklanmaktadır.

Farklı arıza kayıtları ile çÇorum merkezimize ulaşan müşterilerimizin durumlarının aciliyetini biliyor, her müşterimize empati yaparak en acil olduğu ilkesi ile yaklaşıyor ve problemi aynı gün içinde gideriyoruz. Sahada bulunan personelimiz siz değerli müşterilerimizden Çorum Televizyon Servisi ile ilgili gelebilecek olan arıza talepleri için mobil olarak sürekli sizlerin hizmetinizdeyiz.

Çorum Televizyon Tamir Servisi

Çorum televizyon tamir servisi Haftanın her günü mesai saatleri içerisinde çalışan çÇorum merkezimiz ve uzman çalışanlarımız da sizlerden gelecek Çorum LED TV Tamir, Çorum LCD TV Tamir ve Çorum TV Montaj taleplerini acil olarak sahadaki mobil ekiplerimizce ileterek siz değerli müşterimizin sıkıntısının saatler içinde çözümlenmesini sağlıyoruz.

Çorum Uydu Çanak Anten Kurulumu Hizmet Bölgeleri

Oğuzlar Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Oğuzlar uydu Çanak Anten Servisimiz Kışlı Içi Mevki, Yamaç, Kızılcapelit, Keloğlanlar, Kötelekler, Kayadibi, Birtatlı, Çeşme, Karadonlu, Asarçayı, Kasımlar, Çaparahmetler, Çemal, Aşırlık, Karaya, Karaboyalık, Karaören, Yoğunpelit, Kavakdağ, Onbeş Evler, Çiğdemlik, Çarşı, Gölbaşı, Merkez, Sordoğlu, Gafurlar, Köseler, Kamburlar, Tekkeşinler, Göleçük, Kızıkcıköy ve Ömerler bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Osmancık Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Osmancık Uydu Çanak Anten hizmetimiz Kavacık, Yanankışla, Dilimhisar, Ağızsuyu, Yeşilçatma, Kayalıdere, Ahatlı, Karacakaya 1, Germeç, Kalinse, Kıyıköy, Savaştepe, Çerçili, Hacı Hasan, Elmalı, Göcük, Batak, Osmancık, Cumhuriyet, Çiftlikler, Esentepe, Gemici, Güney, Gürleyik, Hıdırlık, Karapınar, Kızılırmak, Koyunbaba, Şenyurt, Temençe, Ulucamii, Yazı, Yeni, Merkez, Seyitgazi, Yenicamii, Yeşildere, Ahıbaba, Çeneler, Pelitpınarı, Eskiköy, Yeşiltepe, Ballıpınar, Alan, Kepçeli, Kızılkaya, Pamukoğlu, İğdeyiçal, Yoldere, Eski Köy, Tekmen Bağları, Karataş, Saltık, Havdan, Alacakışla, Hamitler, Süleymandemir, Hasançavuşlar, Haliller, Ahırçayı, Soruk, Kınalıtaş, Çaylı, Esenli, İsaklı, Mezra, Seki, Çaldibi, Zeyneller, Söğütlü Bahçe, Yanalak, Kumbel, Hayrat, Kuz, Yıldız, Elmacık, Karşı, Göcükbaşı, Yayla Evleri, Yürük, Göletcik, Ayvalık, Eymir, Gökçeli, Poydorlı, Bekirçavuş, Çay, Kabala, Yedioluk, Araplı, Aşağısaltuk ve Fındıklı bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Dodurga Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Dodurga Uydu Çanak Anten hizmetimiz Kirenpınarı, Soğukeşme, Dodurga, Çatar, Doğu, Esentepe, Okul, Ulucami, Yenimahalle, Merkez, Camii, Cumhuriyet, Yeniokul, Yukarı, Yusuflar, Tokuş, Kibirler, Kabakdere, Yayla Evleri ve Tırıklar bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Merkez Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Merkez Uydu Çanak Anten hizmetimiz ağlıca Metinler, Merkez, Aş.sarılık, Küçük Eymir, Kale, Borsunlu, Sarıyar, Pancarlık Mücavir, İmamlar, Üçtutlar, Yeniyol, Budağan, Yeşilyurt, Gölyeri, Seyitmurat, Gözübüyük, Tepe, Söğütseki, Karakeçili, Buharaevler, Ulukavak, Güney Mücavir, Kızılkır, Arzum Pınarı, Oluközü, Deliler Mücavir, Atcalı Mücavir, Kıvırcık, Orta-akçaaz, Gülabibey, Çepni, Yavruturna, Kozanoğlu, Akçaaz, Memişler, Gedikbekir, Kışladeresi, Bahçelievler, Karşıyaka, Şenyurt, Eskice Mücavir, Altınbaş Mücavir, Karabürçek Mücavir, Bozbuğa Mücavir, Tolamehmet Mücavir, Yenice Mücavir, Eskiekin Mücavir, Karapınar Mücavir, Kadıkırı Mücavir, Kazıklıkaya Mücavir, Ahiilyas Mücavir, Serban Mücavir, Tatar Mücavir, Hacıpaşa Mücavir, Kendisi, Akkol, Dağbağ, Eskiekin Bağları, Şehit Bekir özaydın Aliki Bağlısı, Aliki, Harmantarla, Sorsavuş, Aşağı, Ahmet şahna, Kösrelik, Güzelyayla, Bağlar, Fatih, Yeni, Hacı, Saray, Hüseyinağ, Örencikkaçağı, Örencik Kaçağı, Üçevler, Çelikkaya, Koğuduruk, Akseki, Eskiköy, Hacivat, Eğridere, Derebey, Karakaya, Kışlacık, Akdam, Babaoğlu, Kaşgaga, Büklüce, Çayseki, Aşağı üçdam, Üçdam, Danaderesi, Kultak, Ataköy, Fatih Sultan Mehmet, Mimarsinan, Yunusemre, İkipınar, Sülüklü, Sarımbey Mücavir, Bademli, Pınarçayosb, Kunduzhan, Aktaş, Çöplü, Gök, Rıçvanlar, Bekaroğlu, Boyralı, Paşa Mücavir, Ak Kent, Ferhatlı ve Kuşsaray Mücavir bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

İskilip Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

İskilip uydu Çanak Anten hizmetimiz Yavular, Cıngıllıoğlu, Sadıklar, Semoğlu, İskilip, Kozveren, Cansızlar, Bahçelievler, Hacılar, Aşağı Ekşioğlu, Çağılardı, İkipınarköyü Yolüzeri, Düzbağ, Damruyurt, Aşağı Kıran, Dereköy, Obruk, Kamışağıl, Alibeyli, Hinolar, Karaşar, Çelikler çiftliği, Taşkestik, Küyükler, Halilpaşa, Meydan, Mutaflar, Susuzdağ, Porsuklar, Aşağı Karlık, Dere, Karkın, Koçcağız, Çördük, Akkil, Kavacık, Karakaya, Yunus Pınarı, Üçpınar, Doruk Harman, İnnice, Kızılibrik, Süleli, Tevgeler, Cuhalar, Tepeyakası, Demirciler, Kadirliler, Yavaşlar, Kelağa, Manasır, Ahlat, Kenger, Şahinler, Sennüç, Saldere, Göldağı, Yaskam, Tültepe, Bahabey, Büyüktaş, Çavuş, Ekizoğlu, Erenler, Hacıpiri, Kaleboğazı, Sakarya, Tabakhane, Ulaştepe, Uludere, Yenicami, Merkez, Yenimahalle, Mercimeklik, Tetiri, Hasanfakı, Orta, Yeniyol, Buruncuk, Kuzören, Yukarı Kıran, Yukarı Ekşioğlu, Delikkaya, Divanoğlu, Söylemezler, Boyrazlar, Sipahi, Dikbıyıklar, Evlik, Güney Merkez, Gülekler, Kuzey, Kelleli, Yalınkise, Paşalı, Sorguncuk, Aşağı, Yanıklar, Kalfa, Kaynarca, Veletler, Tıraşlar, Karayanık, Çimenler Alidayı, Tosya Yolu Korardı, Tilkiler, Kapı, Dereli, Eller Saklar, Aşağıseki, Barutcu çiftliği, Kuzahlat, Karamuk, Hasandeğen, Çıraklar, Parpucu çiftliği, Şadıman, Hüsemoğlu, Sopak, Mantarlı, Deveci, Araplar, Gıcıklar, Semüşler, Okçular, Acıpınar, Kuşlar, Ellezler ve Kıyı bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Kargı Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Kargı uydu çanak anten hizmetimiz Düzenli, Mehdioğlu, Çay, Yenice, Kargı, İbideresi, Dere, Cembekli, Aşıklar, Harmancı, Elikoğlu, İkitaş, Osmansırdığı, Aşağı, Yeniköy, Yemişli, Karaoğlan Kızı, Kabakçı, Kırıntı, Çalıklar, Alayürek, Kavakdibi, Alacinek, Cartlaklar, Acekse, Arzumanlar, Söpseki, Abdi, Aşağı Kayadibi, Mestanlar, Mora, Aşağı Mora, Çorak, Aladağ, Yirgen, Seki, Koru, Karagöl, Akkaya, Aktaş, Yayla, Çaykışla, Yukarı, Eski Yerleşim Yeri, Aşağı Yayla, Orta, Pıtılar, Tekkeşin, Hacı Ahmet, Zeyve, Karsu Alabalık Tesisleri, Pişbilik, Kaş, Merkez, Bahçelievler, Değirmendere, Kale, Obruk, Zeynel, Kırkpöyre, Ömerkaya, Tepearkası, Eski Arık, Akçayazı, Öksüzler, Karatuzla, Çeştepe, Gökyer, Onbaşılar Güney, Kirazdibi Güney, Karagöz Güney, Çörçör, Akkaya Yayla, Yukarı Yayla, Yukarı Dereköy, İğdiş, Eskiköy, Bayaslı, Geriççik, Başpınar, Kavak, Yazıpınar, Çalarası, Kasımlar, Tepe, Şıhlar, Malkayası, Kadimli, Karaahmetler, Celleler, Mollalar, Hacılar, Mandıra, Sünlük, Göcen, İkizler, Yiğren, Yeşilköy, Köprübaşı, Sakızçayı, İğneunu, Fadıloğlu, Fatih, İmambey, Pınar, Özköy, Kışla, Demirci, Kızıltaş, Erkeş, Bokluca, Mihrihatun, Gölceğiz, Güney, Bayat, Çiçek, Zaimler, Karaoluk, Hamzalar, Ömerler, Yukarı Kayadibi, Öteköy, Cineminin (kuşbağın), Çatak, Keleşler, Fındıcak ve Küyükçügil bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Alaca Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Alaca uydu çanak anten hizmetimiz Cengizhan, Ayhan, Günhan, Oğuzhan, Alaca, Denizhan, Merkez, Cumhuriyet, Fatih, Höyük ve Yıldızhan bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Boğazkale Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Boğazkale uydu çanak anten hizmetimiz Bağlarbaşı, Bahçelievler, Boğazkale, Çarşı, Hattusas, Hisar, Merkez, Derebağlar, Yeni, Yunus Emre ve Fatih bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Mecitözü Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Mecitözü uydu çanak anten hizmetimiz Merkez, Aşağı, Camikebir, Sarıdede, Çam Bekiş, Mecitözü, Çamlık, Dediği, Doruk Bekiş, Mescit, Koloğlu, Bahçelievler, Şehler ve Tutluk bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Uğurludağ Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Uğurludağ uydu çanak anten hizmetimiz Yenicamii, Uğurludağ, Karşıyaka, Tutpınar, Yeşilyurt ve Yüzgeç bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Laçin Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Laçin uydu çanak anten hizmetimiz Merkez, Ada, Güney, Cavraşlar, Laçin, Bahçelievler, Fatih, Yeni, Şenyurt, Yeşilyurt, Karaköy, Kuyumcu, Dutludere ve Bağlarbaşı bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Bayat Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Bayat uydu çanak anten hizmetimiz Semer Deresi, Fatih, Tepebayat, Merkez, Oba, Orta, Yukarı, Çalı Sökü, Kavakkırı, Bağ Arkası, Aşağı, Kozdere, Yazlık, Akkaya, Yenicami, Güleç, Bayat, Dere, Kayabaşı, Yatukcu, Yeni, Alibey, Gazi, Karşıyaka, Satınınsamanlığı, Hacıayvat, Fındıcak, Nazpınar, Soyuk, Kızılpelit, Karabalçık, Karşıköy, Taytak, Yüceardı, Nasıflar, Enaltı çayı, Asma, Güzel Bağlar, Çay Kavuştu, Güllevük, Haydar, Boyalık, Mezarlık Mevki, Horozlar, Kom, Ürgüpler, Yeşilyurt, Geriş, Kürtali Damı, Kömür Ocağı-1, Kömür Ocağı-2, Çebiş Gediği, Kaytazlar, Aşağı Yeşilçat, Kurugöl, Sungur, Havdan, Göynük Harman Altı, Köyyeri, Osmanyeri, Ankara Yolu, Dangazlar, Kirenle ve Büyük bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Ortaköy Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Ortaköy uydu çanak anten hizmetimiz Merkez, Bahçelievler, Sirkeoğlu, Fatih, Cumhuriyet, Şirinevler, Akyar, Ortaköy ve Suyolu bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Sungurlu Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Sungurlu uydu çanak anten hizmetimiz Sungurlu, Şahlı, Ergülübaba, Aşağıbalkaya, Kültür, Merkez, Zafer, Yukarı Beşkız, Gazi, Fatih, Gürpınar, Yenidoğan, Örnekevler, Yavuz Sultan Selim, Akçakent, Yeni, Hacettepe, Bahçelievler, Karşıyaka, Aydın, Şen, Çayırova, Akçay, Ata, Paşa, Şekerpınar, Başpınar, Turan, Yenihayat, Aşağı Ekmekçi ve İsmetpaşa bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.
 • Çorum uydu kurulumu,
 • Çorum uyducu,
 • Çorum uydu anten ayarı,
 • Çorum uydu anten servisi,
 • Çorum Türksat uydu montajı ve kurulumu,
 • Çorum Çanak anten montajı ve kurulumu,
 • Çorum Çanak anten hassas ayarı,
 • Çorum Anten ince ayar bakım montajı,
 • Çorum televizyon tamircisi,
 • Çorum Çanak anten hassas ayarı bakım ve onarımı,
 • Çorum Uydu arızası,
 • Çorum Uydu ayarı,
 • Çorum tv tamiri,
 • Çorum tv servisi,
 • Çorum televizyon servisi,
 • Çorum Çanak anten arızası,
 • Çorum Çanak anten nakil hizmeti,
 • Çorum Merkezi uydu sistemi kurulumu ve tamiri,
 • Çorum uydu alıcısı kurulumu,
 • Çorum televizyon tamiri,
 • Çorum merkezi uydu sistemi,
 • Çorum televizyon tamircisi.